Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS Plus’a Ücretsiz Baldur’s Gate 3 Demosu Eklendi

PlayStation Plus'ın Premium katmanındaki üyeler artık 2023'ün en iyi oyununu ücretsiz olarak deneyimleyebilecek.

PlayStation Plus’ın Deluxe katmanındaki üyeler Baldur’s Gate 3‘ü sınırlı bir süreliğine olsa da, ücretsiz olarak deneyimleyebilecek. Extra katmanındaki üyelerin avantajlarına ek olarak klasik PS1 ve PS2 oyunlarını deneyimleyebilme şansı da bulunan Deluxe aboneler için iki saate kadar yeni oyunları deneyimleme avantajı da mevcut.

PS Plus Deluxe abonelerinin iki saat boyunca ücretsiz olarak deneyimleyebilecekleri oyunlar listesi güncellendi. Size sunulan iki saat boyunca oyunun açılış bölümünü oynama imkanınız olacak. İki saatlik sürenin oyuna girer girmez başlayacağını da sizlere hatırlatalım. Oyunu durdurduğunuzda süre durmadığı için işiniz çıkarsa oyunu kapatmayı unutmayın.

PS Plus ile Baldur’s Gate 3’ü Deneyebilirsiniz

PS Plus'a Ücretsiz Baldur's Gate 3 Demosu Eklendi

Baldur’s Gate 3 son yıllarda piyasaya sürülen en iyi oyunlardan birisi ve The Game Awards 2023‘te birçok ödüle aday gösterildi. Şimdiden Golden Joystick Ödülleri’nde Yılın Oyunu seçilen bu yapım; TGA 2023’te de Yılın Oyunu ödülünün yanı sıra hikaye, müzik, oyuncu performansı, oyun yönetmenliği ve daha fazlasıyla birçok önemli kategoride adaylığı da kaptı.

Oynanış süresi 100 saati aşan devasa bir RPG oyunu için iki saatlik deneme süresi hiçbir şey ancak yine de oyunu satın almadan önce deneyebilme imkanı çok güzel. Baldur’s Gate 3’ün yanı sıra God of War Ragnarok ve The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition gibi birçok kaliteli oyunu da PS Plus Deluxe katmanı ile beş saate kadar deneyimleyebildiğinizi de hatırlatalım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.