PS Plus Üyeleri, Kasım Ayında 3 PSVR Oyununu Ücretsiz Alacak!

PlayStation Plus aboneleri, kasım ayında üç sanal gerçeklik oyununu ücretsiz alacak!

PlayStation Plus aboneleri önümüzdeki ay ücretsiz oyuna doyacak. Sony, PSVR’nin beşinci doğum gününü kutlamak için PS Plus Kasım 2021 oyunlarına ek olarak kullanıcılara üç adet PlayStation VR oyunu hediye edeceğini duyurdu. Abonelik servisinin aylık rutin olarak dağıttığı bedavaları, genellikle bir PS5 oyunu ve iki PS4 oyunu içeriyor.

Şimdi bunlara bir değil iki değil tam üç tane ücretsiz sanal gerçeklik oyunu eklenecek. Böylece PS Plus aboneleri Kasım 2021’de toplam altı oyuna ücretsiz sahip olacak. Sony, hangi PSVR oyunlarının ücretsiz olacağını açıklamadı, ancak beşinci yıl dönümü nedeniyle bunların dikkate değer oyunlar olacağını tahmin ediyoruz.

Ücretsiz PSVR Oyunlarının Neler Olduğu Henüz Açıklanmadı

ücretsiz PSVR oyunları PS Plus Kasım 2021

Belki de bedavalar, PlayStation’ın paylaştığı “en çok oynanan oyunlar” listesinden çıkabilir. Rec Room, Beat Sabre, PlayStation VR Worlds, The Elder Scrolls V: Skyrim VR ve Resident Evil 7 (VR dışında da oynanabilir), oyun süresine göre en popüler PSVR oyunları olma özelliğine sahip. Şu anda PSVR sahibi olmasanız bile, gelecek ayın ücretsiz PSVR oyunlarını indirebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi Sony şu anda yeni nesil sanal gerçeklik gözlüğünü geliştiriyor. Eğer gelecekte eski veya nesil bir PSVR almanız halinde, kütüphanenizdeki bu yapımları oynayabilirsiniz. Bu arada geçen hafta yayınlanan PS Plus Ekim 2021 ücretsiz oyunlarını almayı da unutmayın.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol