Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS Plus Temmuz Oyunları Açıklandı (2022)

PS Plus aylık oyunlar ne zaman çıkıyor diyenleri böyle alalım. PS Plus Temmuz oyunları belli oldu ve bu ay oldukça sağlam.

PS Plus Temmuz oyunları resmi olarak açıkladı. Geçtiğimiz birkaç gün içinde, bize çıkacak oyunlar hakkında bize fikir veren sızıntılar ortaya çıkmıştı. Daha sonra sızıntıları hep doğru çıkan bir kaynaktan da önümüzdeki ayın oyunları sızdırılmıştı. Artık Sony’nin resmi duyurusu sayesinde bu son sızıntının fazlasıyla isabetli olduğunu biliyoruz.

Peki PS Plus aylık oyunlar ne zaman çıkıyor? Sony, önümüzdeki hafta 5 Temmuz 2022’den itibaren PlayStation Plus’a 2 Ağustos’a kadar indirilebilecek üç yeni oyun ekleyecek. PS Plus Temmuz oyunları arasında, hem PS5 hem de PS4 sürümleri mevcut olacak Crash Bandicoot 4: It’s About Time öne çıkan isim oldu. Dördüncü Crash Bandicoot oyunu hala iki yaşından küçük, bu yüzden nispeten yeni bir oyun.

PS Plus Temmuz Oyunları Neler? 2022

PS Plus Temmuz Oyunları
Temmuz 2022’de Playstation Plus aylık oyunları neler?

Crash Bandicoot 4 dışında, Playstation Plus Temmuz ayı oyunları içerisinde Arcadegeddon‘da mevcut. Illfonic tarafından geliştirilen bu oyun, inanılmaz derecede canlı bir sanat stiline sahip, çok oyunculu bir eşli nişancı oyunu. Son olarak The Dark Pictures: Man of Medan, PS Plus aylık oyunları kadrosunu tamamlayacak ve PS4 sürümü kullanıcılara sunulacak. Serinin dördüncü oyunu The Devil in Me, şu anda 2022’de piyasaya sürülecek.

Sonuç olarak PS Plus Temmuz oyunları oldukça sağlam. Tek dezavantaj, Man of Medan’ın zaten PS Plus Extra ve PS Plus Premium üzerinden oynanabiliyor olması diyebiliriz ancak bu da fazla olumsuz sayılmaz. Yine de, yalnızca PS Plus Essential’a abone olanlar için Playstation Plus aylık oyunları kullanıcıları fazlasıyla memnun edecek türden.

Aşağıdaki PS Plus Temmuz oyunları 5 Temmuz’da kullanıma sunulacak ve oyunları kütüphanenize eklemek için 2 Ağustos’a kadar vaktiniz olacak. Playstation Plus temmuz ayı oyunları özet listesi ise şöyle:

  • Crash Bandicoot 4: It’s About Time
  • The Dark Pictures: Man of Medan
  • Arcadegeddon

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.