Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS Plus Ocak 2023 Ücretsiz Oyunları Neler Olacak?

Yıl boyunca birbirinden güzel çok sayıda PS4 ve PS5 oyununu ücretsiz veren PlayStation Plus, yeni yılda da abonelerini mutlu edecek sürprizler yapacak. Bu yazımızda, Ocak 2023'ün ücretsiz PS Plus oyunları hakkındaki tahminlerimiz yanı sıra ortaya çıkan sızıntıları ele alıyoruz.

PS Plus Ocak 2023 ücretsiz oyunları için meraklı bekleyiş devam ediyor. Haziran ayında yenilenen abonelik servisi, Extra ve Deluxe /Premium katmanları aracılığıyla kullanıcılara büyük bir oyun kitaplığı sunuyor. Tıpkı Xbox Game Pass’te olduğu gibi bu üyeliklere sahip olanlar hiçbir ek ücret ödemeden kütüphanedeki tüm yapımlara erişebiliyorlar. Sony, platforma iki yeni abonelik seçeneği eklemesine rağmen her ay Essential için ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor.

2022’de FIFA 22, God of War ve Need for Speed Heat gibi sükseli yapımlar dağıtan PlayStation Plus, yeni yılda bu rutinini sürdürecek. PS Plus Aralık 2022 oyunları Divine Knockout, Biomutant ve Mass Effect Legendary Edition olmuştu. Peki, gelecek ayın PS Plus aylık oyunları neler olacak? Bu yazımızda, PS Plus Ocak 2023 ücretsiz oyunlarını için tahminlerimizi, ortaya çıkan sızıntı ve söylentilerle birlikte ele alıyoruz. İşte Essential üyeleri için verilmesini umduğumuz yapımlar.

PS Plus Aylık Oyunlar Ne Zaman Açıklanacak?

ps plus ocak 2023

PS Plus Ocak 2023 ücretsiz oyunları henüz belli olmadı, ancak her zaman olduğu gibi bu ayın son çarşamba günü açıklanacaktır. Platforma dahil edilen yeni PlayStation Plus Essential ücretsiz oyunlarını 3 Ocak 2022’den itibaren talep edebilirsiniz. PS Plus aracılığıyla kütüphanenize eklediğiniz oyunlara aboneliğiniz devam ettiği sürece erişebilirsiniz.

PS Plus Ocak 2023 Ücretsiz Oyun Tahminleri

Ocak ayı PlayStation Plus oyunları, büyük bir heyecan ve merakla bekleniyor. Sony’nin abonelik servisinin yeni yıla hızlı bir başlangıç yapmasını umuyoruz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi liste henüz belli değil, ancak hangi yapımların verilebileceğine dair bazı tahminlerimiz var. İşte 2023’ün ilk PS Plus oyunları için öngörülerimiz.

Little Nightmares 2 – PS5, PS4

ps plus ocak 2023 ücretsiz oyunları

PlayStation Plus, ağustos ayında sevilen korku oyunu Little Nightmares’i ücretsiz vermişti. Ocak 2023’te büyük bir beğeni toplayan devam oyunu da kullanıcılara sunulabilir. Serinin ikinci macerasında şeytani radyo dalgaları tarafından çarpıtılmış bir dünyada kapana kısılmış olan Mono adında bir çocuğun rolüne bürünüyoruz. Yol arkadaşımızın Six’in rehberliğinde radyo dalgalarının kaynağını keşfetmeye ve bizi öldürmeye çalışan tehditlerden sağ kurtulmaya çalışırken, ürkütücü ortamlardan geçiyoruz.

Generation Zero – PS5, PS4

ps plus aylık oyunlar

PS Plus Ocak 2023 ücretsiz oyunları için ikinci tahminimiz olan Generation Zero, gizlilik ve aksiyonu harmanlayan bir co-op aksiyonu sunuyor. Gizemleri keşfedip ortaya çıkarırken, öldürmeniz gereken çeşitli robotik düşmanlarla kendi ileri karakolunuzu inşa edecek ve bir direnişin yükselmesini sağlamaya çalışacaksınız.

Chicory: A Colorful Tale – PS5, PS4

ocak ayı playstation plus oyunları

Chicory: A Colorful Tale, yeni yerler keşfederek ve eğlenceli bulmacaları çözerek siyah beyaz bir dünyayı renklendirmeye çalıştığınız bir puzzle oyunu. PS Plus Extra ve Deluxe kitaplığında yer alan oyunun yeni yılda Essential üyelerine de sunulabileceğini düşünüyoruz.

Bu yazımızda, PS Plus Ocak 2023 ücretsiz oyunları hakkında bildiklerimizi aktardık. Gelecek ayın listesi resmiyet kazandığında sizleri bilgilendireceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.