Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS Plus Aralık 2022 Oyunları Belli Oldu

Resmi duyurudan hemen önce, eksiksiz ve sevilen bir üçleme de dahil olmak üzere Aralık 2022 için ücretsiz PlayStation Plus oyunları çevrimiçi olarak sızdırıldı.

PS Plus Aralık 2022 ücretsiz oyunları belli oldu. Yeni oyunlara geçmeden önce Nioh 2, LEGO Harry Potter Koleksiyonu ve Heavenly Bodies gibi Kasım 2022‘den sonra artık talep edilemeyecek PS Plus oyunlarını almak için hala biraz zamanınız olduğunu hatırlatalım.

Bir sonraki ücretsiz oyunlar 30 Kasım’da açıklanacak ve 6 Aralık’ta oyunculara sunulacak ancak oyunların tamamı açıklanmadan önce bir kez daha çevrimiçi olarak sızdırıldı. Bu bilgi, PS Plus oyunlarını aylardır doğru bir şekilde sızdıran Dealabs kullanıcısı Billbil-Kun‘dan geldi. Bu sızıntı kaynağı yıllardır doğru tahminler yaptığı için sicili tamamen temiz ve güvenilir bir isim.

PS Plus Aralık 2022 Ücretsiz Oyunları

PS Plus Aralık 2022

  • Mass Effect: Legendary Edition
  • Biomutant
  • Divine Knockout

Billbil-Kun’a göre PS Plus Aralık 2022 oyunları arasında Mass Effect: Legendary Edition, Biomutant ve Divine Knockout yer alacak. Mass Effect: Legendary Edition‘ın, orijinal üçlemenin geliştirilmiş sürümleri olduğu için pek fazla tanıtıma ihtiyacı yok ve esasen bu üç ücretsiz oyun seçimini beşe dönüştüren bir teklif olacak.

Biomutant, dövüş sanatları odaklı, kıyamet sonrası bir açık dünya RPG oyunu. Biomutant incelemeleri genellikle ortalama seviyelerde. Oyun şu anda OpenCritic’te 76 ortalamaya sahip. Bu arada, Divine Knockout, ise 3v3 şeklinde oynanan üçüncü şahıs platform dövüş oyunu.

Elbette, PS Plus ücretsiz oyunları her zamanki popülerliğini korurken, aboneler ayrıca Deluxe katmanı için PS Plus Aralık 2022 oyunlarının ne olduğunu yaklaşık iki hafta içinde öğrenecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.