Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS Plus Abonelerine MultiVersus MVP Paketi Hediye!

PS Plus Essential paketine abone olan tüm PlayStation kullanıcıları için MultiVersus MVP paketi ücretsiz olarak yayınlandı.

PS Plus aboneleri bu ay ücretsiz oyunların yanı sıra MultiVersus için ücretsiz bir hediye paketi de kazanacak. Warner Bros Interactive’in yeni platform dövüş oyunu, açık betasını yeni başlattı ve dövüş oyunları dünyasında oldukça büyük ses getirdi. Oynaması ücretsiz modeli, oyunu şimdiye kadarki en büyük dövüş oyunlarından biri haline getirdi.

Smash Bros benzeri platform dövüşçülerinin Nickelodeon All-Star Brawl damarındaki başarısının ardından Warner Bros, Looney Tunes, DC Comics ve hatta Game of Thrones karakterlerini içeren bir dövüş oyunu olan MultiVersus‘u piyasaya sürdü. Kozmetikler için oyunu bolca oynamanız veya gerçek para harcamanız gerek ancak PS Plus aboneleri artık bir özelleştirme paketinin kilidini tamamen ücretsiz olarak açabilecek.

MultiVersus PS Plus MVP Paketi

PS Plus

MultiVersus’un açık beta sürümünün lansmanını kutlamak için, temel PS Plus Essential katmanına abone olan hayranlar, PlayStation Store üzerinden MVP Paketi’nin kilidini açabilecek. Ücretsiz MVP Paketi, size bir Battle Reindog Varyant görünümü, bir Dark Matter Ringout Effect ve bir Waterfall Banner verecek. Reindog kaplaması elbette Reindog’a özel ancak diğer içerikleri tüm karakterler için kullanabilirsiniz.

MultiVersus PS Plus MVP Paketi, yalnızca PlayStation Plus abonelerine özel olarak sunuldu. Bununla birlikte, oyunun çapraz ilerleme sistemi nedeniyle, hem PlayStation hem de PC/Xbox’a sahip olan tüm hayranlar MVP Paketini alabilecek ve başka bir platforma aktarabilecek. Daha fazla görünüm, karakter ve genel kozmetik için Founder’s Pack veya Deluxe ve Premium sürümlerini satın alabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.