Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS Plus Ağustos 2022 Ücretsiz Oyunları Sızdırıldı

PlayStation Plus abonelerinin ağustos ayında ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecekleri oyunlar belli olmuşa benziyor. Listede, Yakuza: Like a Dragon ve Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 olmak üzere iki heyecan verici yapım var.

Ne olacağı merakla beklenen PS Plus Ağustos 2022 oyunları sızdırıldı. PlayStation Plus aylık oyunları ve Epic Games ücretsiz oyunlarına dair yaptığı sızıntılarla bilinen Dealabs üyesi billbil-kun, gelecek ay verilecek bedava PS Plus oyunlarını ortaya koydu. Buna göre ağustos ayının seçkisinde Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2, Yakuza: Like a Dragon ve Little Nightmares yer alıyor.

PS Plus ağustos listesi, 2022 yılının en iyi seçkilerinden biri olarak öne çıkıyor. Bugün veya yarın resmiyet kazanmadığını beklediğimiz oyunlar, PlayStation Plus üyelerinin tamamına ücretsiz olarak sunulacak. PS Plus aylık oyunları 2 Ağustos‘tan itibaren erişime sunulacak ve gelecek ay aynı tarihe kadar bedava indirilebilecek.

ps plus ağustos 2022

Vicarious Visions tarafından geliştirilen Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2, eleştirmenlerden ve oyunculardan olumlu eleştiriler aldı. İlk iki klasik Tony Hawk Pro Skater oyununun remake’i olan koleksiyon, orijinal seriye bağlı kalarak yapılan optimizasyonlarla çok daha iyi bir kaykay deneyimi sunuyor.

2020 yılında piyasaya sürülen Yakuza: Like a Dragon, sokak kavgalarından ilham alan sıra tabanlı dövüşleriyle seri tarihinin unutulmazları arasında girdi. SEGA, büyük değişiklikler yapmasına rağmen hikayenin temelini ve karakter kadrosunu aynı tuttu.

PS Plus Ağustos 2022 oyunlarının sonuncusu olan Little Nightmares ise ürkütücü atmosferi, gizlilik teması ve tedirgin edici sekansları sayesinde olumlu eleştiriler aldı. Eğer yenilikçi bir macera-korku oyunu arıyorsanız, kesinlikle göz atmanızı tavsiye ederiz. Her üç oyun da, 2 Ağustos’tan itibaren PlayStation Plus Essential, Extra ve Deluxe üyelikleri için mevcut olacak.

PS Plus Ağustos 2022 Ücretsiz Oyunları

ps plus agustos

  • Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 (PS5 ve PS4)
  • Yakuza: Like a Dragon (PS5 ve PS4)
  • Little Nightmares (PS4)

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.