Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS Plus Ghost Recon Wildlands’ı Ücretsiz Verebilir!

Ubisoft tarafından geliştirilen üçüncü şahıs nişancı oyunu Ghost Recon Wildlands'ın, bu ay PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak sunulabileceği iddia edildi.

Sony’nin yakın zamanda yenilenen abonelik hizmeti PlayStation Plus, bu ay sürpriz bir ücretsiz oyun vermeye hazırlanıyor. Yaptığı isabetli sızıntılarla artık herkes tarafından bilinen bir figüre dönüşen Dealabs kullanıcısı billbil-kun, Ghost Recon Wildlands‘ın bu ay içinde PS Plus kullanıcıları için mevcut olacağını bildirdi.

Sevilen nişancı oyunu, Ağustos 2022’de servise gelen diğer Ubisoft+ oyunlarının arasına katılacak. Halihazırda birçok Assassin’s Creed ve Tom Clancy oyunu da dahil olmak üzere bir dizi Ubisoft oyununa sahip olan PlayStation Plus, Fransız şirket tarafından geliştirilen daha fazla oyunu platformuna eklemeye hazırlanıyor.

PS Plus Ücretsiz Oyun Verecek!

PS Plus Ghost Recon Wildlands

Bu arada Ghost Recon Wildlands’ı ücretsiz veren tek abonelik hizmeti PS Plus değil. Bu ve beraberindeki birçok oyun, Xbox Game Pass Ağustos 2022 seçkisi arasında yer alıyordu. 9 Ağustos (bugün) itibarıyla abonelere sunulacak olan yapım, görünüşe göre çok yakında Sony’nin platformuna da gelecek.

Billbil-kun, Yakuza: Like a Dragon, Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 ve Little Nightmares’ten oluşan PS Plus ağustos ücretsiz oyunlarını ilk sızdıran kişiydi. Fransız kullanıcının başarılı sicili göz önüne alındığında yaptığı son sızıntının da doğru olma ihtimali kuvvetle muhtemel. Fakat yine de Sony’den resmi açıklama gelene kadar beklemek gerekiyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.