1.200 TL Değerindeki PS Plus Eylül Oyunları Resmi Olarak Açıklandı!

PlayStation Plus eylül oyunları resmi olarak açıklandı. Bu ay abonelere sunulan ücretsiz oyunlar; Overcooked! All You Can Eat, Hitman 2 ve Predator: Hunting Grounds olacak.

Ne olacağı merakla beklenen PS Plus eylül oyunları, geçtiğimiz günlerde Fransız bir web sitesi aracılığıyla ortaya çıkmıştı, ancak resmi duyuru gelmediği için birkaç gün daha beklememiz gerekiyordu. Bugün, Sony tarafından yapılan açıklama ile söz konusu yapımlar resmiyet kazandı.

PlayStation Plus aboneleri, eylül ayı içerisinde üç oyunu ücretsiz bir şekilde kütüphanelerine indirebilecekler: Overcooked! All You Can Eat, Hitman 2 ve Predator: Hunting Grounds. PlayStation Store’daki toplam değerleri 1.200 TL olan oyunlar, PS Plus eylül oyunları kapsamında PS5 ve PS4 sahiplerine bedava sunulacak.

PS Plus Eylül Oyunları, 1.200 TL Değerinde Bir Fırsat Sunuyor

PS Plus eylül oyunları

PS5 için geliştirilen Co-op (eşli) yemek pişirme oyunu Overcooked! All You Can Eat, görevleri tamamlamaya çalışırken tehlikeler ve engellerle uğraşmak zorunda kaldığınız, hem stresli hem de eğlenceli bir oyun. Aileniz veya arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz bir yapım olan Overcooked! All You Can Eat, hem Overcooked oyunları hem de DLC’lerinden oluşan beşinci yıl dönümü koleksiyonunu içeriyor.

IO tarafından geliştirilen Hitman 2, PS Plus eylül oyunları arasında bulunan iki PS4 yapımından biri. Fakat PS5 kullanıcıları da oyunu geriye dönük uyumluluk ile oynayabilecekler. Etkileyici bir harita çeşitliliğine sahip olan yapımda, Ajan 47 ile size verilen görevleri gizlilik içerisinde tamamlamanız gerekiyor. 499,99 TL gibi son derece yüksek bir fiyata satılan Hitman 2, PlayStation Plus eylül oyunları kapsamında ücretsiz olarak indirilebilecek.

Hitman 2 ve Predator: Hunting Grounds, Ücretsiz Olarak İndirilebilecek

PS Plus eylül oyunları belli oldu

Listedeki son oyun olan Predator: Hunting Grounds ile PS Plus eylül 2021 ücretsiz oyunları tamamlanıyor. Arkadaşlarınızla işbirliği yaparak oynayabileceğiniz çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu, Alien evrenini sevenler için bir hayli ilgi çekici olabilir.

PS Plus eylül oyunları, 7 Eylül ile 4 Ekim arasında ücretsiz olarak indirilebilecek. Bu aynı zamanda geçtiğimiz ayın oyunları Hunter’s Arena: Legends, Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville ve Tennis World Tour 2’ye sahip olmak için sadece birkaç gününüz kaldığı anlamına geliyor.

PlayStation Plus Eylül 2021 oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Aralarında sizi en heyecanlandıran yapım hangisi? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol