PS Plus Eylül 2021 Ücretsiz Oyunları Sızdırıldı!

PlayStation Plus abonelerinin, önümüzdeki ay ücretsiz olarak indirebilecekleri oyunlar sızdırıldı. İşte PS Plus Eylül 2021 ücretsiz oyunları.

PS Plus Eylül 2021 ücretsiz oyunları, Sony’nin yapacağı resmi duyuruya birkaç gün kala sızdırıldı. Fransa merkezli Dealabs adlı bir web sitesine göre PlayStation Plus aboneleri eylül ayında üç adet ücretsiz oyun ile kütüphanelerini doldurabilecekler. Peki, bu yapımlar neler?

Hem Overcooked oyunları hem de DLC’lerinden oluşan beşinci yıl dönümü koleksiyonunu içeren Overcooked All You Can Eat, PS Plus Eylül 2021 ücretsiz oyunları arasında yer alıyor. Paket ayrıca yeni içerikler ve PS5 için eski seviyelerin yeniden düzenlenmesini içeriyor.

PS Plus Eylül 2021 Ücretsiz Oyunları Resmi Açıklamadan Önce Ortaya Çıktı

PS Plus Eylül 2021 ücretsiz oyunları Overcooked All You Can

Eylül ayındaki diğer iki PlayStation Plus oyunu, PS4 için geliştirilmesine rağmen geriye dönük uyumluluk sayesinde PS5’te de oynanabilecek. Fransız web sitesine göre 499 TL değerindeki Hitman 2 ve 349 TL’ye satılan asimetrik çok oyunculu nişancı oyunu Predator: Hunting Grounds, önümüzdeki ay PS Plus abonelerinin sahip olabilecekleri ücretsiz oyunlar arasında bulunuyor.

Predator: Hunting Grounds ve Hitman 2, Önümüzdeki Ay PS Plus’a Geliyor

PlayStation Plus Eylül 2021 oyunları

PS Plus Eylül 2021 ücretsiz oyunları, Sony tarafından henüz resmi olarak açıklanmadı, ancak sızıntıyı yapan web sitesi bu konuda başarılı bir sicile sahip. Tabii, yine de yukarıdaki oyunların PlayStation Plus‘a gelmeme ihtimalini de göz ardı etmeyelim.

Liste resmiyete kavuştuğu takdirde sizlerle paylaşacağız. O zamana kadar bizi takip etmeye devam edin!

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol