Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS Plus Essential Haziran Oyunları Artık İndirilebilir!

Haziran ayının PlayStation Plus oyunları erişime açıldı. AEW: Fight Forever, SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake ve Streets Of Rage 4 olmak üzere üç oyundan oluşan seçki artık indirilebilir.

Sony’nin PS4 ve PS5 kullanıcılarına sunduğu abonelik servisi PlayStation Plus, her ay gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Üç farklı katmanın bulunduğu hizmet, bir yandan oyun kataloğuna yeni eklemeler yaparken, bir yandan da aylık ücretsiz oyunlar vermeyi sürdürüyor. Bilindiği üzere oyun kataloğu Extra ve Deluxe planında yer alıyor.

PS Plus’ın temel katmanı olan Essential için ise her ay en az üç oyun ücretsiz sunuluyor. Haziran ayının seçkisini daha önceki haberimizde sizlerle paylaşmıştık. AEW: Fight Forever, SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake ve Streets Of Rage 4 oyunları, 4 Haziran ayni bugün itibarıyla erişime açıldı.

PlayStation Plus Essential Haziran Oyunları Çıktı

Yapılması gereken tek şey, konsoldaki PS Plus uygulamasına girmek ve aylık oyunlar kısmından bu oyunları kütüphaneye eklemek. PlayStation Plus üyeliğiniz aktif olarak devam ettiği müddetçe bu ve daha önce verilen tüm oyunlara erişebilirsiniz. PS Plus Essential haziran ayı oyunları hakkında daha fazla bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

ps plus essential haziran

AEW: Fight Forever

YUKE’S tarafından geliştirilen AEW: Fight Forever, arcade-güreşi All Elite Wrestling bitirici ve hareketleriyle buluşturuyor. AEW yetenekleriyle büyük kadro, birçok maç türü, sağlam bir kariyer modu, tonlarca özelleştirme seçeneği, 40’tan çok silah ve çok daha fazlası oyuncuları bekliyor.

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake

Dilekleri yerine getiren Denizkızının Gözyaşları, SüngerBob ve Patrick’in ellerinde… En kötü ne olabilir ki? Elbette, evreni bir arada tutan kumaş sökülebilir ve Dilekler Alemi’ne portallar açılabilir. Ama herkesin sevgilisi SüngerBob bu sorunu çözebilir. Hem de doğru kozmik kostümle. SalyangozBob ve SüngerGar gibi 30’dan fazla muhteşem kostümü giyebilir, Vahşi Batı Denizanası Tarlaları ve Cadılar Bayramı Kaya Kasabası gibi 7 farklı Dilekler Alemi’ne seyahat edebilirsiniz.

Streets Of Rage 4

Streets Of Rage 4, oynayıp oynayabileceğiniz en iyi beat em up oyunlarından biri. 12 farklı bölümü ve farklı zorluk seçeneklerini sunarak arcade oynanabilirliği ile tatmin eden yapım, özellikle arkadaşlarınızla oynadığınızda oldukça keyifli bir hal alıyor. Üstelik retro karakter modelleriyle beraber 12 açılabilir karakterle de oyuncuları motive edebilecek yapıya da sahip.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.