Project Cars 2 mi ? Yoksa Forza 7 mi?

Forza serisi mi ? Yoksa Project Cars 2 mi daha iyi? İnceleme videosunu izleyip kararı siz verin.

Yarış oyunları arasında akıllara il gelen kuşkusuz Forza Motorsports serisi olmuştur. Ancak geçen yarış simülasyonları arasına katılan Project Cars 2’de adından sıkça söz ettirmişti.

Need For Speed: Shift’in geliştirici ekibi olan Slightly Mad Stuidos geçtiğimiz yıl Project Cars 2 yenş yarış simülasyon oyununu tüm dünyaya tanıtmıştı. Bu tanıtımın ardından oldukça yoğun ilgi ile karşı karşıya kalan Project Cars 2 oldukça kaliteli grafiklere sahip. Geçtiğimiz günlerde sizlerle Forza Motorsports 7’nin araba listesini paylaşmıştık. Tam 150 farklı araca sahip olarak bir ilke imza atan Forza Motorsports 7 çarpıcı grafiklere ve inanılmaz ses efektlerine sahip.

Forza Motorsports 7, oyun içi modları ve araç sayısı ile Project Cars 2’yi geride bırakmış görünüyor. Ancak yakın oynayış kameraları ile birlikte Project Cars 2 daha iyi bir görünüme sahip gibi duruyor. Bünyesinde 150 farklı aracı barındıran Forza 7, geçtiğimiz günlerde araç listesini duyurmuştu. Dilerseniz buradan Forza 7 içerisinde yer alan araç listesine ulaşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan video ile Project Cars 2 ve Forza Motorsports 7’yi karşılaştırabilir ve hangisinin iyi olduğuna sizlerde karar verebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol