Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Prison Architect: Gangs Expansion Çıkış Yaptı

Oyuncular artık Prison Architect'in en yeni genişlemesinde çetelerin yükselişini yönetmek ve bastırmak zorunda kalacak. Basitçe Gangs adlı yeni genişleme artık PC, PS4 ve Xbox One için yayınlandı.

Prison Architect’in yedinci genişlemesi Gangs, PC, PS4 ve Xbox One’da 11.50 TL fiyat etiketiyle çıkış yaptı. Gangs’ın çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Oyuna çete kavramını tanıtan Gangs genişlemesi, oyuna birçok yeni özellik getirdi.

Artık her biri kendi kişilik özelliklerine ve itibarına sahip oyuncuların tesislerinin etrafında çeteler ortaya çıkmaya başlayacak ve belirli özelliklere sahip mahkumların doğal olarak belirli çetelere yönelmesine yol açacak. Hapishanede çete faaliyeti yayıldıkça, oyuncuların çetelerin yükselişiyle daha sıcak ve daha tehlikeli hale gelen hapishanelerinin “sıcaklığını” ölçmeleri gerekecek.

Prison Architect: Gangs Özellikleri

Prison Architect

Bunu sıcak ve tehlikeli ortamı sakinleştirmek ve çetelerin yayılmasını yavaşlatmak için Çete Rehabilitasyon gibi programları kullanmanız gerekecek. Oyuncular için yeni seçenekler arasında dövme silme merkezleri, düzenlenmiş dövüş kulüpleri ve personeldeki yolsuzluğa dikkat etme ihtiyacı mevcut. Ayrıca çete üyeleri artık ekiplerinden ayrılabilecek. Dövmelerini sildirip onları Çete Rehabilitasyon Programı’na kaydederek hayatlarını düzeltmelerine yardımcı olun.

Prison Architect‘te çeteler, gardiyanları içeri kaçak mallar sokmaya veya rüşvet almaya zorlayabilecek. Gardiyanları işe alım sürecinde (Bürokrasi) dikkatle inceleyebilir veya taraf değiştirmiş gardiyanları ortaya çıkarmak için Suç Soruşturmacıları tutabilirsin. Böylece yozlaşmış gardiyanlardan korunmanız gerekecek. Yozlaşmış gardiyanlar, hapishane yönetminizi zorlaştıracak.

Prison Architect, Gangs’in yanı sıra, oyuna bekçi köpekleri gibi genel iyileştirmeler ve yeni içerik getiren Kite adlı ücretsiz bir güncelleme aldı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.