Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Prime Gaming PUBG Battlegrounds Paketi Veriyor!

Amazon Prime Gaming üyeleri, popüler battle royale oyunu PUBG Battlegrounds'ta ücretsiz ikmal paketi kazanıyor. İçeriğe dahil olan öğeleri haberimizden öğrenebilirsiniz.

Her ay düzenli olarak verdiği ücretsiz oyunlar ve içerik paketleri ile kullanıcıların yüzlerini güldüren Amazon Prime Gaming, Krafton’un fenomen battle royale’i PUBG Battlegrounds için yeni bir ikmal paketi sunuyor. Dört farklı öğeden oluşan içerik seti, önümüzdeki 28 gün boyunca ücretsiz olarak alınabilecek. Peki, Prime Gaming PUBG paketinde neler var?

Steam, Xbox, PlayStation ve Stadia’daki Amazon Prime üyelerinin alabilecekleri pakette Dash Doberman Tişörtü, Gümüş G-Coin Kutusu, 10 Kaçak Mal Kuponu ve 30 Polimer bulunuyor. Prime Gaming’in verdiği ikmal paketlerinden altıncısı olan bu seti kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Prime Gaming PUBG Paketini Kaçırmayın

prime gaming pubg battlegrounds

Peki, Prime Gaming PUBG ücretsiz paketi nasıl alınır? Öncelikle buradan ilgili sayfaya gidiyoruz ve kilidi açık olan kartta yazan Şimdi talep et‘e tıklıyoruz. Daha sonra Krafton hesabınız ile Amazon hesabınızı bağlamak için Krafton yayıncısına gidin butonuna basıyoruz. Çıkan sayfada e-posta ve şifre bilgilerimizle oturum açıyoruz.

Hesabınızı bağladığınızda tekrardan Prime Gaming‘e yönlendirileceksiniz. Son adım olarak alttaki Talebi tamamlayın seçeneğine tıklıyoruz. Böylece ücretsiz öğeleriniz otomatikman PUBG hesabınıza tanımlanmış olacak. İçerikler, her Amazon Prime üyeliği için yalnızca bir defa talep edilebilir.

Premium İkmal Paketi Tüm Prime Üyelerine Ücretsiz

prime gaming pubg

Amazon Prime’a abone değilseniz, 30 günlük ücretsiz denemeden yararlanabilirsiniz. Üyeliğiniz sona erse dahi daha önce aldığınız ücretsiz oyunlar ve içerik paketleri sizde kalmaya devam edecek. Denemenin ardından platforma aylık 7,90 TL karşılığında abone olabilirsiniz.

Temmuz ayının ücretsiz oyunları arasında Maniac Mansion, Suzerain, Fishing: North Atlantic ve Fell Seal: Arbiter’s Mark bulunuyor. Bu oyunları almak için 4 gününüz var. Liste daha sonra ağustos seçkisi ile yenilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.