Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Prime Gaming Fall Guys İçerik Paketi Çıktı! Neler Var?

Amazon Prime Gaming, sevilen parti oyunu Fall Guys için ücretsiz Yaz Şarkısı Paketi veriyor. Sadece sınırlı bir süreliğine geçerli olan bu fırsatı sakın kaçırmayın!

Yakın zaman önce Epic Games Store’da oynaması ücretsiz olan Fall Guys, koronavirüs karantinaları nedeniyle evlerimize kapandığımız günlerde ilaç gibi gelmişti. Oturduğunuz yerden dünyanın her yerindeki insanlarla çılgınca parti savaşı yaptığınız oyun, oldukça eğlenceli bir çok oyunculu deneyim yaşatıyor.

Heyecanla beklenen Prime Gaming Fall Guys paketi nihayet çıktı. Amazon Prime abonelerine özel set sadece sınırlı bir süreliğine geçerli olacak. Daha önce Boya Sıçratma, İnanılmaz Falldazzler ve Yaz Etkinlikleri gibi çok sayıda ücretsiz içerik sunan platform, bu kez de Yaz Şarkısı Paketi veriyor. İçeriğe dahil olan öğeler arasında Kırsalda Tantana, Yaz Hula Eteği ve Mikrofon Deseni bulunuyor.

Fall Guys Prime Gaming Paketinizi Almayı Unutmayın

Prime Gaming Fall Guys

PC, PlayStation, Xbox ve Switch platformlarındaki Amazon Prime aboneleri için geçerli olan paket, bugünden yaklaşık iki ay boyunca aktif olacak. Her Prime hesabı, paketi yalnızca bir kez alabilecek. Prime Gaming Fall Guys içeriklerini almak için Amazon ile Mediatonic hesaplarınızı bağlamanız gerekiyor. Öncelikle bu sayfaya giriyoruz ve üzerinde Şimdi talep et yazan karta tıklıyoruz.

Daha sonra Mediatonic yayımcısına gidin butonuna basıyoruz. Amazon ve Fall Guys hesaplarınızı bağlamak için Mediatonic sayfasına yönlendirileceksiniz. Bağlama işlemi tamamlandıktan sonra talep etmek için tekrar Prime Gaming’e yönlendirileceksiniz. Talebi tamamlayın seçeneğine tıkladıktan sonra ödülleriniz otomatik olarak hesabınıza tanımlanacaktır.

Prime Gaming Fall Guys Paket İçeriği:

  • Kırsalda Tantana
  • Yaz Hula Eteği
  • Mikrofon Deseni

Fall Guys Epic Games Store‘dan ücretsiz olarak oynanabilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.