Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fall Guys Sistem Gereksinimleri – Fall Guys Kaç GB? 2022

Son yıllarda oyun ve internet dünyasını ele geçiren yapımlardan biri olan Fall Guys, artık Epic Games Store üzerinden ücretsiz oynanabiliyor. Bedava olduktan sonra çoğu kişi Fall Guys sistem gereksinimlerini merak etmeye başladı. İşte bilmeniz gerekenler.

Fall Guys Sistem Gereksinimleri (2022) – Beklenen gün nihayet geldi! Bugünden itibaren Epic Games Store’da Fall Guys ücretsiz oynanabilecek. Yalnızca PC’de değil, diğer tüm platformlarda da oynaması ücretsiz modele geçiş yapan fenomen parti savaşı oyunu, bu sayede çok daha fazla insana ulaşmayı hedefliyor.

PC versiyonundaki yayıncısı Epic Games olan Fall Guys Steam‘den kaldırıldı. Mediatonic tarafından geliştirilen çevrimiçi hayatta kalma oyunu, söz konusu ortaklık nedeniyle Epic’e özel olacak. Eğer Fall Guys‘ı daha önce Steam’den satın aldıysanız, oyuna erişmeye devam edebileceksiniz. Fakat bundan sonra Epic Games Fall Guys‘a mağazasında yer veren tek PC oyun dağıtım platformu olacak.

Fall Guys Ücretsiz Oldu

fall guys sistem gereksinimleri

Bu önemli değişikliğin ardından çoğu kişi Fall Guys sistem gereksinimlerinin ne olduğunu merak etmeye başladı. Fakat önce oyundan kısaca bahsedelim. Fall Guys, diğer yarışmacılarla birlikte garip engellerin olduğu bir parkur kaosundan geçerek hayatta kalan son kişi olmaya çalıştığınız çok oyunculu bir parti savaşı oyunudur. Sınırlı süreli etkinlikler, özel işbirlikleri ve yeni oyun modlarıyla heyecanı taze tutmayı başaran oyun, platformlar arası eğlenceli bir rekabet sunuyor.

Fall Guys sistem gereksinimleri sizi üzmeyecek türden bir donanım listesine sahip. Minimum Intel Core i5 ya da AMD eş değeri bir işlemci ve 8GB RAM oyun için yeterli olacaktır. Ekran kartı olarak ise en az NVIDIA GTX 660 veya AMD Radeon HD 7950 isteniyor. Peki, Fall Guys kaç GB? Az yer kaplayan oyunlardan biri olan Fall Guys, yalnızca 2GB kullanılabilir alana ihtiyaç duyuyor. Windows 10 64-bit işletim sisteminde çalışan oyun, yalnızca çevrimiçi olarak oynanıyor.

Fall Guys Sistem Gereksinimleri

fall guys ücretsiz oyna

Minimum

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i5 veya AMD eş değeri
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 veya AMD Radeon HD 7950
 • Diğer: Geniş bant internet bağlantısı

Ücretsiz Fall Guys indirmek ve oynamak için bu sayfaya gidebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.