Capcom’un Yeni Oyunu Pragmata 2023’e Ertelendi

2022 yılında piyasaya sürülmesi beklenen Pragmata'nın 2023'e ertelendiği açıklandı. Detaylar haberimizde.

2021 yılında duyurulan en dikkat çekici oyunlardan biri olan Pragmata, ilk fragmanı ile beklentileri bir hayli yükseltmişti. Capcom imzalı oyunun başlangıçta 2022’de piyasaya sürülmesi planlanıyordu, ancak bugün açıklama ile çıkış tarihinin 2023 yılına ertelendiği duyuruldu.

Japon oyun devi tarafından yapılan resmi duyuruda, “Ekibimiz proje üzerinde çok çalışıyor, ancak bunun unutulmaz bir macera olmasını sağlamak için yayın penceresini 2023’e kaydırmaya karar verdik. Sabrınız ve desteğiniz için teşekkürler” ifadelerine yer verildi.

pragmata çıkış tarihi

Son derece derin bir hikayeye ve temaya sahip olan aksiyon macera oyunu Pragmata, yakın gelecekte ayda kurulmuş distopik bir dünyayı anlatıyor. Yeni nesil platform özelliklerinin sahip olduğu avantajlardan tamamen yararlanacak olan oyun, Xbox Series X / S, PlayStation 5 ve Microsoft Windows için geliştiriliyor.

Capcom’un yeni oyunu hakkındaki ayrıntılar yakında duyurulacak. Pragmata çıkış tarihi bir kez daha ertelenmezse, oyun 2023 yılında piyasaya sürülecek.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol