Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Postal 4 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Postal 4: No Regerts'in çıkış tarihi nihayet açıklandı. Oyun uzun süredir erken erişimdeydi.

Gelmiş geçmiş en berbat oyun serisi olarak bilinen Postal 4 No Regerts‘in çıkış tarihi nihayet açıklandı. Önceki oyundan bu yana 11 yıl bekleyen veya erken erişim geliştirmesinin bitmesini bekleyen sabırlı hayranlara müjde. Oyun birkaç hafta içerisinde tam sürüme geçiş yapacak.

Oyun geliştirme stüdyosu Running With Scissors, komik ve şiddet içeren oyunlar yaratan sıra dışı ve saygısız bir stüdyo olarak uzun ve hikayeli bir tarihe sahip. Kötü şöhretli Postal serisi, aşırı şiddet kullanımları nedeniyle genellikle tartışma konusu oldu. Running With Scissors, stüdyonun o zamandan beri şakacı bir şekilde kınadığı Postal 3‘ün olumsuz karşılanmasının ardından No Regerts ile geri döndü.

Postal 4 No Regerts Tam Sürüm Çıkış Tarihi

Postal 4

Ekip, Postal 4 No Regerts’in resmi çıkış tarihinin 20 Nisan olduğunu duyurdu. Dördün oyun, Ekim 2019’dan beri erken erişimdeydi. Tam sürüm güncellemesi, oyuna seçilebilir ses seçenekleri olarak Postal 1 ve 2’den Rick Hunter ve Postal 3’ten Corey Cruise‘un seslerini ekleyecek. Ek olarak, tam sürümde kullanılabilir bir kıskaç, iyileştirilmiş görevler, daha fazla yan içerik, ara sahne iyileştirmeleri ve çok daha fazlası yer alacak. Running With Scissors, Postal 4‘ü ‘kusursuz ve modern Postal deneyimi’ olarak adlandırdı.

Postal neredeyse 25 yıllık bir seri olduğu için, Running With Scissors’ın Postal 4’ü de önümüzdeki yıllarda destekleme niyetini belirtmesi şaşırtıcı değil. Planlanan özellikler arasında yeni silahlar, işbirliği ve Steam Deck desteği olacak. Steam’de oyun, kullanıcı incelemeleri arasında “Çok Olumlu” bir derecelendirmeye sahip. Postal 4 No Regrets şu anda yalnızca Steam üzerinden PC’de erken erişimde mevcut. Ne yazık ki konsol sürümü şuan için mevcut değil. Ayrıca genel olarak, Postal oyun serisi eleştirmenler arasında hiçbir zaman olumlu karşılanmadı ve seri daha çok kült bir hit oldu.

Postal 4’ün tam sürümünden sonra ne kadar başarılı olabileceği ve yeni elde edilen bazı başarıların oyunun gelecekte daha fazla platforma gelmesine yol açıp açmayacağını göreceğiz.

POSTAL 4 - Leaving Early Access Announcement Trailer

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.