Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Niantic, Pokemon Go’nun Kasım Etkinlik Takvimini Duyurdu

Niantic'in kasım ayı için Pokemon Go'da neler hazırladığını sizler için derledik.

Pokemon Go’nun kasım ayı etkinlikleri yakında başlayacak ve onları aşağıda kategorilere ayırdık. Bu içeriğimizde, Kasım Topluluk Günü tarihi, Kasım Mega Baskınları ve Kasım Baskınları programı ve ayrıca kasım ayında Pokemon Go için sıralanan diğer etkinlikler hakkında bilgi bulacaksınız.

Kasım ayında da Mischief Sezonu sona erecek ve yeni sezon 26-29 Kasım‘da gerçekleşecek büyük bir etkinlikle çıkış yapacak.

Pokemon Go

Pokemon Go’nun Kasım Ayı Etkinlik Takvimi

Pokemon Go: Kasım Topluluk Günü

Topluluk Günü, 21 Kasım Pazar günü yerel saatle 11.00-17.00 arasında gerçekleşecek. Öne çıkan Pokémon, bir elektrik türü olan Shinx olacak.

Pokemon Go: Kasım Ayı Araştırmaları

Research Breakthrough Encounters, kasım ayının tamamı boyunca ve aralık ayının başına kadar sürecek. Akbaba benzeri bir Dark ve Flying tipi olarak öne çıkan bir Pokemon olan Vullaby’yi yakalamak için bol zamanınız olacak.

Pokemon Go

Pokémon Go: Kasım Ayı Mega Baskınları

Kasım Mega Baskınları, Mega Absol, Mega Manectric ve Mega Lopbunny‘yi içerecek. Mega Baskınlar, 2020’de eklenen yeni bir Baskın katmanıydı ve başarıyla tamamlarsanız, kendi Pokemon’unuzu Mega Geliştirmek için gereken bir bileşen olan Mega Enerji’yi alıyorsunuz.

Pokémon Go: Kasım Ayı Baskın Saatleri

Pokémon Go Kasım Baskın Saatleri, her ayın çarşamba günü, yerel saatle 18.00’den 19.00’a kadar gerçekleşecek. Eğitmenler Darkrai, Cobalion, Terrakion, Virizion ve Cresselia ile karşılaşacak.

Kasım ayındaki diğer oyun içi etkinlikler arasında 1-2 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek Día de Muertos, 5-14 Kasım tarihleri arasında Işık Festivali ve 16-21 Kasım tarihleri arasında Brilliant Diamond ve Shining Pearl Kutlama Etkinliği olacak.

Dia De Muertos’unda Latin Amerika’daki oyuncular, tatilin bazı unsurlarını temsil eden Pokemon’u yakalama şansına sahip oldu. 2021’deki Işık Festivali, festival oyun içinde ilk kez kutlanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.

    Valorant VP En Ucuz Fiyat, Stoklarla Sınırlı!

    X