Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Pokemon GO: Kadim Dönüşüm Güncellemesi Duyuruldu

Kadim Dönüşüm ile Pokemonlarınızı yeni bir görünüme kavuşturabilecek ve çeşitli bonuslardan faydalanabileceksiniz.

Pokemon GO’da Kadim Dönüşüm keşfedildi ve Eğitmenler ilk kez Tur: Hoenn – Las Vegas sırasında bu deneyimi yaşayabilecek. Kadim Dönüşüm, doğanın enerjisinden güç alan bir olgu ve belirli Pokemon’ları dönüştürerek yaratıklarınızın yeni bir görünüme bürünmelerine, maçlarda performanslarını yükseltmelerine ve daha fazlasına imkan sağlayacak.

Kadim Dönüşüm şimdiye kadar iki Pokemon gözlemlendi. İlk olarak Hoenn bölgesinde keşfedilen Efsanevi Pokemon Kyogre ve Groudon keşfedildi. Oyuncular, 18-19 Şubat tarihlerinde gerçekleşen Hoenn – Las Vegas sırasında Kadim Baskın yumurtalarından çıktıktan sonra Kadim Form Kyogre ve Groudon ile savaşacak. Savaş tamamlandığında, eğitmenler birincil enerji alacak.

Pokemon GO: Kadim Dönüşüm Nedir?

Pokemon GO Kadim Donusum Nedir

Şanslı eğitmenler, Kadim Baskın’lardan sonra parlak Efsanevi Pokemon’da da bir fırsata sahip olabilecek. Kadim Dönüşüm, Kyogre ve Groudon geliştikten sonra 8 saat sürecek ve oyuncular gelecekte ilkel formlarını kullanmak istediklerinde daha az Kadim Enerji’ye mal olacak. Kadim Kyogre sizin ekibinizdeyken Su, Elektrik ve Böcek türü saldırıları, akınlarda saldırı bonuslarından yararlanacak.

Kadim Groudon sizin ekibinizdeyken Ateş, Bitki ve Yer türü saldırıları, akınlarda saldırı bonuslarından yararlanacak. Kyogre ve Groudon ne kadar çok kadim forma dönüşürse Kadim Seviye de o kadar çok artacak ve bonusları artıracak. Kadim Kyogre dostunuz olduğunda, Su, Elektrik ve Böcek türü Pokémon yakalamak size ek TP ve Şeker kazandıracak.

Son olarak, Pokemon GO: Mega Pokemon Pokedex kategorisi, Kadim Dönüşüm geçirmiş Pokemon’ları da içerecek şekilde güncellenecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.