İngiliz Müzik Yıldızı Ed Sheeran, Pokemon Go’ya Geliyor!

İngiliz müzik yıldızı Ed Sheeran, Pokémon Go'ya geliyor. Sürpriz işbirliği, 22 Kasım Pazartesi TSİ 22:00'da başlayacak.

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından Pokemon Go, İngiliz şarkıcı Ed Sheeran ile sürpriz bir işbirliği yaptığını duyurdu. İlk başta büyük bir sır olarak kalan ve detayları açıklanmayan ortaklık, bugün itibarıyla netlik kazandı. Pokemon Go Ed Sheeran işbirliği, 22 Kasım Pazartesi günü Türkiye saati ile 22:00’da başlayacak ve 23 Kasım Salı günü TSİ 00:00’a kadar sürecek.

Sheeran’ın önceden kaydedilmiş bir performansı, Pokemon Go’nun feed’inden izlenebilecek. İngiliz müzisyenin yeni albümünden Perfect, Bad Habits, Overpass Graffiti, Thinking Out Loud dahil olmak üzere altı şarkı oyunda olacak.

Pokemon Go Ed Sheeran İşbirliği, 22 Kasım’da Başlayacak

Pokemon Go Ed Sheeran

Geliştirici Niantic tarafından yapılan açıklamada, “Ed, bir Pokemon RPG’sine başladığında ilk ortağı olarak her zaman su tipi Pokemon’u seçiyor. Bu işbirliğini kutlamak için, Pokémon Go’da şu anda mevcut olan tüm su tipi Pokemon’ları içeren bir etkinlik düzenleyeceğiz” ifadeleri kullanıldı.

Ayrıca Pokemon Go Ed Sheeran işbirliğine özel su tipi Pokemon temalı çıkartmalar ve Pokemon Go avatarınızın giymesi için bir sweetshirt olacak. Bunu kullanmak için etkinlik saatlerinde Niantic’in web sitesinde şu kodu girebilirsiniz: VVM87WGMMUZHTB8X.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol