Point Blank

MMOFPS
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.1

Kullanıcı

Point Blank V3.0 Güncellemesi Oyuncularla Paylaşıldı!

Point Blank'in V3.0 sürüm numaralı dev güncellemesi yayınlandı.

Ülkemizde en çok oynanan MMOFPS oyunlarından birisi olan Point Blank büyük güncellemesi olan V3.0’a nihayet kavuştu.

8 yıldan fazladır Türk oyuncular tarafından adeta bir tutku olarak oynanan Point Blank, yeni güncellemesi olan V3.0 ile oyunculara yeni silahlar, yeni haritalar ve yeni karakterler sunuyor. Güncelleme ile oyunun arayüzleri üzerinde de önemli ölçüde değişiklikler yapıldı. Oyuncular değişiklikler ile beraber daha kullanışlı ve daha hızlı bir arayüze kavuştu.

Büyük güncelleme olarak karşımıza çıkan V3.0, yayınlanması şerefine oyunculara büyük etkinlikler ve büyük hediyeler sunuyor. Oyunun açılış etkinliğinde MSI’dan klavyeler, mouselar, kulaklıklar ve ekran kartı kazanma fırsatı Point Blank V3.0’da oyuncuları bekliyor. Türkiye’nin dört bir tarafındaki internet kafelerde de yer alacak olan Büyük Açılış Etkinlikleriyle oyunculara yüzbinlerce NG dağıtılacak. Buna ek olarak Premium kafelerde de oyuncuları birçok avantaj bekliyor olacak.

V3.0 ile birlikte eski oyuncularına da çağrı yapan Point Blank Ekibi, oyuncuların yepyeni geri dönüş içerikleri sunuyor. Yepyeni içerikleri, şenlik havasında etkinlikleriyle yenilenen Point Blank, V3.0 güncellemesi ile oyuncuların yüzünü fazlasıyla güldürecek gibi görünüyor.

2 Yorum

  1. point blank yıllardır harika olan oyun v3.0 geldi ve güzel oldu ne yazıkki ng parası tg olduktan sonra herkez oyun daki hesaplarını satışa çıkardılar yada oyunu bırakmaya karar verdiler tg aşırı pahalı bir hale getiriyor çünkü bunun en büyük sebebi de nifitiy games hatasıdır .

    Yanıtla
  2. menim pointim guncelle verirem amma yigir qutarir baslat gelmir durdur gelir guncelleni basanda 5 6 dene proqram gelir acmir niye

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol