Kişisel Oyun Deneyimi Sağlayan PLITCH, Artık Türkçe Hizmet Veriyor

En sevdiğiniz video oyunlarını kişiselleştirmenizi sağlayan, dünyadaki tek Trainer yazılımı PLITCH, artık Türkçe olarak hizmet veriyor.

Ayarlar, kısayol tuşlama, tek tıkla hile aktif etme, yapay zeka tabanlı istatistikler ve daha fazlasını içeren özellik havuzu ile tamamen kişiselleştirilmiş bir video oyun deneyimi sunan PLITCH, destek verdiği dillere Türkçe‘yi de ekledi.

Web sitesinin yanı sıra masaüstü ve mobil uygulamasını tamamen Türkçeleştiren platform, yaklaşık 3.000’den fazla PC oyunu için açıklamalar ve bunların yanında meta açıklamaları gibi her şeyi Türkçe olarak sunmaya başladı.

PLITCH, Destek Verdiği Dillere Türkçe’yi de Ekledi

PLITCH Türkçe dil desteği

Dünyadaki tek all-in-one Tranier yazılımı olan PLITCH, sadece oyuna odaklanmanızı sağlamak için güncellemeleri ve yamaları otomatik olarak yeniliyor. Belirli oyunları daha zor yapma olanağı tanıyan platform, oyuncuların kendilerini geliştirmeleri için özel bir eğitim moduna sahip. Ayrıca adil rekabeti sağlamak adına multiplayer modunda hileler desteklemiyor.

PLITCH’in Türkçe dil desteği kazanması hakkında konuşan MegaDev’in Genel Müdürü Markus Schaal, “Yazılımımızı 3.000 oyun için güncel tutmak bu konuda ne kadar usta olduğumuzu göstermektedir. Bunu da birkaç dilde yapmak bizim her gün büyüyen kitlemiz için çok önemli ve biz bununla mutluluk duyuyoruz. İngilizce, Almanca ve Türkçe desteğini vermekle kalmayacağımız. Bu adımı, devam eden uluslararası çoklu dil hizmet hedefimizin başlangıcı olarak kabul ediyoruz” ifadelerini kullandı.

PLITCH Türkçe

Web sitesi veya PLITCH Client ile birlikte GmbH’nın Müşteri Hizmetleri ve Destek Ekibi de artık Türkiye’deki kullanıcılara ana dilinde destek verecek. Verilen destek sayesinde kullanıcılar sadece PC-Video oyunlarını kendilerine göre kişiselleştirmeye odaklanabilecek.

PLITCH hakkında daha fazla bilgiye resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol