PlayStation Store’da Yeni İndirimler Başladı

PlayStation resmi dijital sayfası olan PlayStation Store'da bağımsız oyunlar adı altında seçili oyunlarda yüzde 80 e kadar indirimler başladı.

PlayStation resmi dijital mağazası PlayStation Store’da bağımsız oyunlarda indirimler başladı. Seçilen oyunlarda yaklaşık yüzde 80’e kadar indirimleri görebilirsiniz.

PlayStation resmi dijital mağazası olan PS Store’da her hafta olduğu gibi bu Çarşamba günü de seçilen oyunlarda indirim yapmaya devam ediyor. Bağımsız oyunlar adı altında yeni indirimleri oyun severlerlere duyurdu.

PlayStation Store’da Seçili Oyunlarda Yüzde 80 İndirim

İndirimlere bakacak olursak adından da anlaşılabileceği gibi sadece bağımsız yapımları görüyoruz. Bağımsız oyun oldukları için tabii ki de fiyat olarak daha cebe uygun. Bundan dolayı güzel bir fırsat olduğunu söylemekte fayda var.

PlayStation Store

Hangi oyunlarda ne kadar bir indirim var diye bakacak olduğumuzda, açıkçası net bir kategori belirtmemiz uygun olmaz. İndirimlerin tamamını buraya tıklayarak direkt olarak bulabilirsiniz. Aşağıda da indirimleriyle öne çıkan oyunları listeledik. İndirimlerin sona erme tarihi 2 Aralık.

PlayStation Store Indies İndirimleri

  1. Gang Beasts – 75,60 TL
  2. Cuphead – 132,30 TL
  3. Green Hell – 191,20 TL
  4. Chernobylite – 207,20 TL
  5. The Eternal Cylinder – 164,25 TL
  6. Outer Wilds – 137,40 TL
  7. The Long Dark – 85,50 TL
  8. Spiritfarer – 119,50 TL
  9. What Remains of Edith Finch – 43,20 TL
  10. The Pathless PS4 & PS5 – 185,40 TL
Dizi ve film hayranı olan Hüseyin, 2 yılı aşkın bir süre ShiftDeleteNet'te editörlük yaptı. Şimdi ise içeriklerini Turkmmo'da üretmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol