PlayStation Store’da Cadılar Bayramı İndirimi Başladı

PlayStation Store'daki pek çok oyunda yüzde 75'e varan tasarruflar sunan Cadılar Bayramı İndirimi, resmen başladı. İşte kampanya kapsamında değerlendirebileceğiniz fırsatlar.

Heyecanla beklenen PS Store Cadılar Bayramı İndirimi başladı. Kampanya boyunca çok sayıda oyun, yüzde 75’e varan indirimlerle satılacak. Öne çıkan fırsatlar arasında Resident Evil Village, Biomutant, DOOM Eternal ve Friday the 13th gibi yapımlar var.

Normalde 599,00 TL’ye satılan Village, Cadılar Bayramı indirimi kapsamında 341,43 TL‘ye düştü. 529,00 TL’lik Biomutant, yüzde 35 indirimle 343,85 TL‘ye inerken, DOOM Eternal Deluxe Edition ise 569,00 TL yerine 187,77 TL‘den alıcı buluyor.

PS Store Cadılar Bayramı İndirimi Önemli Fırsatlar Sunuyor

PS Store Cadılar Bayramı İndirimi

Fiyatların indirimde dahi çok uygun olmadığı ortada, ancak yine de normal zamandaki değerlerine kıyasla önemli oranda tasarruf edebilirsiniz. Dolayısıyla bu oyunları PlayStation kitaplığınıza eklemek gibi bir düşünceniz varsa, kampanyadan yararlanmak akıllıca olabilir.

Yukarıdaki oyunların haricinde Resident Evil 2’ye 71,60 TL’ye, DOOM’a 42,00 TL’ye, Plants vs. Zombies Garden Warfare 2’ye 36,00 TL’ye ve Friday the 13th’e 34,62 TL’ye sahip olabilirsiniz. PS Store Cadılar Bayramı İndirimi‘ndeki tüm oyunlara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bu arada PS Plus Kasım 2021 oyunları da geçtiğimiz günlerde sızdırıldı. Aralarında Knockout City’nin de olduğu PlayStation Plus ücretsiz oyunlarının en geç yarın onaylanmasını bekliyoruz.

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol