PlayStation Store Yeni İndirim Kampanyası Başlattı

PlayStation Store'da yeni bir indirim kampanyası başladı.

Sony PlayStation 4 kullanıcıları için yeni bir indirim kampanyası başlattı. Yeni PlayStation Store indirimleri ile birlikte pek çok oyunun fiyatı 90 TL’nin altına düştü. İşte fiyatı düşen oyunlar. 

PlayStation Store’da yeni bir indirim kampanyası başladı. Yeni kampanya kapsamında “90 TL’den ucuz oyunlar” isimli yeni indirim dönemi başlamış oldu. Yeni kampanya ile birlikte pek çok popüler oyunun fiyatı 90 TL’nin altına indi. 

PlayStation Store’da başlayan yeni kampanya ile birlikte oyuncuların çok sevdiği oyunların başında gelen Dark Souls III oyunu şu anda 64 TL fiyat etiketi ile satın alınabiliyor. PlayStation 4’ün sevilen oyunlarından birisi olan Gran Turismo Sport oyununun fiyatı da 64 TL oldu. PlayStation Store’da yeni kampanyanın 2 Şubat 2020 tarihinde sona ereceği açıklandı. İşte PlayStation Store’un yeni kampanyası ile birlikte indirime giren oyunlardan bazıları. 

Sevilen Oyunların Fiyatı Düştü

Watch Dogs 2 Deluxe Edition – 84 TL 

Dark Souls III Deluxe Edition – 64 TL 

Dying Light – 64 TL 

L.A. Noire – 64 TL 

Middle – Earth : Shadow of Mordor GOTY Edition – 57 TL 

Kingdom Come : Deliverance – 57 TL 

Call of Cthulhu – 57 TL 

Cities : Skylines PlayStation 4 Edition – 57 TL 

XCOM 2 – 57 TL 

BEYOND : Two Souls – 31 TL 

Fallout 4 – 49 TL 

Battlefield 4 Premium – 27 TL 

Star Wars Battlefront Ultimate Edition – 22 TL 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol