PlayStation Store’da İndirimler Başladı!

PlayStation resmi dijital sayfası olan PlayStation Store'da sıcak fırsatlar adı altında seçili oyunlarda yüzde 80 e kadar indirimler başladı.

PlayStation resmi dijital mağazası olan PlayStation Store’da her hafta olduğu gibi bu Çarşamba günü de seçilen oyunlarda indirim yapmaya devam ediyor. Bu hafta sıcak fırsatlar adı altında yeni indirimleri oyunseverlerlerine duyurdu.

PlayStation Store’da Seçili Oyunlarda Yüzde 80 İndirim

Hangi oyunlarda ne kadar bir indirim var diye bakacak oldumuzda açıkçası net bir kategori belirtmemiz uygun olmaz. Ancak birbirinden başarılı oyunların indirime girdiğini sizlere gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. İndirimlerin tamamını buraya tıklayarak direkt olarak bulabilirsiniz. Aşağıda da indirimleriyle öne çıkan oyunları listeledik. İndirimlerin sona erme tarihi 2 Aralık.

PlayStation Store

PlayStation Sıcak Fırsatlar

Dizi ve film hayranı olan Hüseyin, 2 yılı aşkın bir süre ShiftDeleteNet'te editörlük yaptı. Şimdi ise içeriklerini Turkmmo'da üretmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol