Önemli Duyuruların Olacağı PlayStation Showcase 2021 Tarihi Açıklandı

PlayStation Showcase 2021 tarihi belli oldu. Sony, merakla beklenen PlayStation 5 sunumunun 9 Eylül'de yapılacağını duyurdu.

Önemli duyuru ve haberler içermesi beklenen PlayStation Showcase 2021 tarihi nihayet açıklandı. Sony, oyun tutkunlarının heyecanla bekledikleri PlayStation etkinliğinin 9 Eylül Perşembe günü Türkiye saati ile 23:00’da yapılacağını duyurdu.

Yeni PlayStation Etkinliği, Yaklaşık 40 Dakika Sürecek

Yaklaşık 40 dakika süreceği belirtilen PlayStation Showcase 2021, PS5’in geleceğine dair bizlere yeni bilgiler verecek. Etkinlikte, PlayStation Studios oyunlarından güncellemeler, geliştirici ekiplerinden açıklamalar ve daha fazlası olacak. Sony, showcase sonrasında stüdyoların kendi özel sunumlarını yayınlayarak, yeni PS5 oyunları hakkında daha ayrıntılı bilgiler sağlayacaklarını söyledi.

PlayStation etkinliği PlayStation VR ve PSVR 2 yerine esas olarak büyük ve küçük ölçekli stüdyolar tarafından geliştirilmekte olan yeni PS5 oyunlarına odaklanacak. Sunumda muhtelemen Horizon Forbidden West‘e daha yakından bakma şansı yakalayacağız.

PlayStation Showcase 2021, Yaklaşan PS5 Oyunları Hakkında Yeni Bilgiler Sunacak

PlayStation Showcase 2021 PlayStation etkinliği

Sony, geçen yıldan beri düzenli olarak hem birinci taraf hem de üçüncü taraf stüdyolarından gelen duyurulara odaklanan State of Play etkinlikleri düzenliyor. Fakat PlayStation Showcase 2021, ufukta bazı büyük duyuruların olduğuna işaret ediyor.

Returnal ve Ratchet ve Clank: Rift Apart gibi PS5 özel oyunları ile istediğini alan Sony, etkinlikte bir sonraki büyük birinci taraf oyunlarına odaklanacaktır. Horizon Forbidden West’in haricinde God of War: Ragnarok, Gran Turismo 7, Final Fantasy XVI ve The Last of Us Part 2’nın geliştiricisi Naughty Dog‘un üzerinde çalışmaya başladığı çok oyunculu oyun hakkında yeni bilgiler edinmeyi umuyoruz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol