PlayStation Plus Ekim Ayı Oyunları Erişime Açıldı

Geçtiğimiz günlerde açıklanan PlayStation Plus Ekim ayı oyunları kullanıcıların erişimine açıldı.

Sony, PlayStation Plus aboneleri için geçtiğimiz günlerde duyurmuş olduğu Ekim ayı oyunlarını kullanıcıların erişimine açtı. NFS serisinin en son oyunundan bir önceki olan Need for Speed: Payback ve Vampyr oyunları bugünden itibaren 6 Kasım 2020 tarihine kadar 1 ay boyunca ücretsiz olarak PlayStation Plus aboneleri tarafından oynanabilecek.

Japon teknoloji devi Sony, PlayStation 4 kullanıcıları için oluşturmuş olduğu ücretli abonelik sistemi olan PlayStation Plus için iddialı iki oyunu ücretsiz yaptı. Bugünden itibaren önce Avrupa ülkelerinde indirilebilen PlayStation Plus Ekim ayı ücretsiz oyunları, daha sonraki ilerleyen saatlerde, saat farkı nedeniyle ABD ve diğer bölgelerde de erişilebilir olacak.

Sony, geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu duyuru ile Ekim ayında PlayStation Plus abonelerinin ücretsiz olarak oynayabilecekleri oyunları duyurmuştu. Değeri şu anda 319 TL olan Need for Speed: Payback ve 284 TL değere sahip olan Vampyr oyunları PlayStation 4 sahiplerinin dolu dolu bir ay geçirmesini sağlayabilecek nitelikte oyunlar.

Popüler yarış oyunu Need for Speed serisinin sevilen oyunlarından biri olan Payback ilk kez 2017 yılında piyasaya sürülmüştü. Gerek dinamikleri, gerekse grafikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan oyun 1 ay boyunca ücretsiz olarak PS Plus aboneleri tarafından oynanabilecek. Vampyr ise 1918 yılına dönüp Londra’ya gideceğiniz bu oyunda, vampire dönüşen Jonathan Reid isimli bir doktorun hikayesine dahil olacaksınız.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol