Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PlayStation Network’ ün Kasım Ayındaki Satışları Herkesi Şaşırttı

PlayStation' un online oyun satış mağazası PlayStation Network' da bu ay en çok satılan oyunlar belli oldu.(Kasım) Listede şaşırmamak elde değil

Sony’ nin her ay sonu açıkladığı PlayStation Network değerleri Kasım ayı içinde paylaşıldı. Paylaşıma göre Amerika’ da PlayStation Network üzerinden en çok satılan 20 oyun duyuruldu. İlk fragmanının yayınlandığı günden bu yana sürekli kötü eleştirilere maruz kalan ve Youtube’ da ki videosuyla kırılması zor bir rekora imza atan Activision’ un efsane oyun serisinden Call of Duty: Infinite Warfare, hepimizi şaşırtmayı başardı. Daha önce bu hafta en çok satın alınan oyunlar listesinde de birinci olmayı başaran Call of Duty: Infinite Warfare, Kasım ayınında birincisi olmayı başardı. Arkasında ezeli rakibi Battlefield 1 bulunan oyun, bu kadar eleştirinin altından böyle yüksek bir satış başarısı yakalaması herkesi şaşırtan bir nokta oldu. 

call-of-duty-infinite-warfare

Biz böyle olabileceğini söylemiştik

Aslında, ilk fragman çıktığında bir haberimizde bahsetmiştik. Her ne kadar beğenilmese de, oyun çıktıktan sonra bu konuyu konuşmanın daha mantıklı olacağını belirtmiştik. Hatta o haberimizde ki bir cümlemi buraya alıntı yapıyorum.

Ne olursa olsun, sabredeceğiz ve Call of Duty’ de şu ana kadar hiç yanıltmadığı gibi bu oyunda da bizi yanıltmayacak. Buna tüm kalbimle inanıyorum.

O habere de BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu ay ki listeye göre, birinci söylediğimiz gibi Call of Duty: Infinite Warfare, ikinci Battlefield 1 olarak açıklandı. 3. sırada, Final Fantasy XV bulunuyor. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition 4. sıradaki yerini alırken, Star Wars Battlefront 5. sıraya konuyor.

Sony PlayStation Network’ ün bu ay ki en çok satılan oyunları şu şekilde;

1. Call of Duty: Infinite Warfare
2. Battlefield 1
3. Final Fantasy XV
4. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
5. Star Wars Battlefront
6. Grand Theft Auto V
7. Watch Dogs 2
8. Overwatch
9. FIFA 17
10. Far Cry Primal
11. Titanfall 2
12. Rocket League
13. Darksiders 2 Deathinitive Edition
14. Rainbow Six Siege
15. The Witcher 3: Wild Hunt
16. Need For Speed
17. Middle-Earth: Shadow of Mordor
18. Mad Max
19. Just Cause 3
20. Terraria

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.