Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PlayStation, Elden Ring Geliştiricisi From Software’i Satın Alabilir

Daha önceden şakası yapılan, Sony'nin FromSoftware'i satın alma iddiası gerçekleşiyor olabilir.

Oyun sektörünün en önde gelen analistlerinden birinin yayınladığı son rapora göre PlayStation, From Software‘i satın almaya hazırlanıyor olabilir. Popüler oyun analisti ve aynı zamanda Tokyo CEO’su ve oyun sektörü Kantan Games’in danışmanı Dr. Serkan Toto tarafından yayınlanan yeni bir rapora göre , From Software‘in Sony tarafından satın alma adayı olduğu söyleniyor.

Birkaç haftadır söylentiler dolaşırken, From Software’in Sony tarafından satın alınma olasılığı söylentilerini ilk kez duymuyoruz.

PlayStation, FromSoftware’i Satın Alırsa Tarihin En Büyük Satın Alımı Yaşanabilir

PlayStation

Aslında, birçok kişi PlayStation‘un satın alım yaptığını belirtmek için sosyal medyayı kullanmıştı. Ancak bu tarz haberlerin yayınlandığı zaman yalnızca 1 Nisan şakası yapılıyordu. Söylentilerin ne kadar yaygın olduğunu düşünürsek, birçok kişi bu habere haftalar öncesinden inanmaya başladı. Ancak, diğer zamanlardan farklı olarak, bilgiyi belirten kaynak çok daha inandırıcı ve bundan dolayı birçok kişi bu durumu daha da fazla desteklemeye başladı.

Bu haber gerçekten doğru çıkarsa ve Sony, From Software‘i satın alırsa bu olay Activision‘dan sonra oyun endüstrisi tarihindeki en büyük satın almalardan biri olabilir. Başlangıç ​​olarak, From Software‘in satın almaya açık olduğunu görmek oldukça şaşırtıcı çünkü geliştiricilerin, lansmanından birkaç hafta sonra bile satış listelerinde zirvede yer aldığı için Elden Ring ile çok daha ileriye gitme gibi hayalleri vardı. Durum ne olursa olsun, en kısa zamanda bu iddia hakkında açıklama gelmesini umuyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.