Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GT DD Pro: PlayStation’ın İlk Resmi Direksiyon Seti

Oyun için resmi olarak piyasaya sürülecek olan 'Gran Turismo DD Pro' ile tanışın.

Gelecek yıl Gran Turismo 7’nin piyasaya sürülmesi için Fanatec, GT DD Pro isimli PlayStation için ilk resmi direksiyon setini piyasaya sürecek. Yarış donanım şirketi Fanatec tarafından bu PlayStation uyumlu giriş seviyesi doğrudan tahrikli direksiyonun sızdırılmasından sonra, direksiyon için ön siparişler nihayet başladı.

Direksiyon simidi giriş milinin motorlara dişliler veya kayışlar tarafından bağımlı hale getirilmek yerine motorun kendisi tarafından sürüldüğünü gören Direct Drive motor teknolojisini kullanacak. Bu teknoloji, oyuncu girdisinin, daha doğru ve nüanslı olduğu anlamına gelirken, güç geri bildirimi etkileri daha hızlı ve ayrıntılı olacak.

GT DD Pro Özellikleri Neler?

GT DD Pro

Fanatec devrim niteliğindeki CSL DD’yi piyasaya sürdüğünde, simülasyon yarış donanımı dünyasında önemli bir değişimin sinyalini vermişti. Bu noktaya kadar, doğrudan tahrikli tekerlekler, bu inanılmaz ekipman parçaları için 2.000 euroyu aşan parayı karşılayamayan insanlar için olanak dışıydı ancak Fanatec bunu değiştirmeye çalıştı.

Çok daha küçük dingil mesafesi, ağabeyinin gücünün yaklaşık beşte birini üretiyor ancak maliyetinin yaklaşık dörtte biri kadar. Ne yazık ki PlayStation oyuncuları dışlanmıştı çünkü CSL DD yalnızca PC ve Xbox ile uyumluydu. Artık bu durum CSL GT DD Pro ile değişti ve resmi bir PlayStation direksiyon seti tasarlandı.

GT DD Pro Fiyatı ve Ön Sipariş

GT DD Pro

CSL GT DD Pro, Fanatec’in Polyphony Digital ve PlayStation Studios ile doğrudan sürücü teknolojisini daha tüketici dostu bir fiyata daha geniş bir kitleye ulaştırmak için ortak olacaklarını açıklamasının ardından PlayStation oyuncularının endişelerine yanıt oldu. Fiyattan bahsetmişken, ülkemizde durumlar tahmin edebileceğiniz gibi kötü.

Ön siparişler bugün başlıyor ve alıcılar dingil mesafesini ve özel direksiyonu iki set pedalla birlikte KDV dahil 700 euro karşılığında alabilecek, ancak hepsi bu kadar değil. Boost Kit almak isterseniz 850 euro ödemeniz gerekecek ancak tüm parçalara eksiksiz şekilde sahip olacaksınız.

GT DD Pro

Son olarak, 970 euro karşılığında tam teşekküllü ve güçlendirme içeren bir sete sahip olabilirsiniz. Tüm bunlar, Gran Turismo 7’nin mart 2022’nin başlarında lansmanı için zamanında istedikleri sürümleri ön sipariş verenlere teslim edilecek.

Her halükarda, doğrudan tahrik teknolojisi PlayStation’a biraz makul bir fiyata getirildiğinden, birçok oyuncunun ön siparişlerini vermek için Fanatec’in sitesine gideceğine şüphe yok. Ülkemizde resmi şekilde satış veya ön sipariş bilgisi yok ancak 15.000 TL veya üzeri gibi korkunç bir fiyata sahip olacağını tahmin etmek zor değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.