PlayStation 5’in Fiyatı Açıklandı

PlayStation 5’in fiyatı belli oldu. 19 Kasım tarihinde tüm dünyada satışa sunulacak olan Sony’nin yeni nesil oyun konsollarının, disksiz sürümünün yurt dışı fiyatı 399 dolar olarak açıklanırken, diskli sürümünün yurt dışı fiyatı ise 499 dolar olarak açıklandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Beklenen gün geldi ve Sony’nin merakla beklenen yeni oyun konsolunun fiyatı ve çıkış tarihi açıklandı. İşte PlayStation 5’in fiyatı ve çıkış tarihi.

Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5’in diskli ve disksiz olmak üzere iki farklı sürümle satışa sunulacağını geçtiğimiz aylarda öğrenmiştik. Sony cephesinden bir türlü açıklanmayan konsolların fiyatları ve çıkış tarihleri ise bugün açıklandı. 19 Kasım tarihinde tüm dünyada satışa sunulacak olan Sony’nin yeni nesil oyun konsollarının ne zaman ön siparişe açılacağı ise henüz açıklanmadı.

Henüz Türkiye fiyatlarının bilinmediği Sony’nin yeni PlayStation 5 oyun konsollarının yurt dışı fiyatları açıklandı. PlayStation 5’in disksiz sürümünün yurt dışı fiyatı 399 dolar olarak açıklanırken, diskli sürümünün yurt dışı fiyatı ise 499 dolar olarak açıklandı.

Sony’nin PlayStation 5 oyun konsolunun rakibi olan 499 dolarlık Xbox Series X ve 299 dolarlık Xbox Series S oyun konsolları, Ülkemizde 7.499 TL ve 4.599 TL fiyat etiketleriyle satışa sunulacağı Xbox’ın resmi internet sitesinde ortaya çıkmıştı. PlayStation 5’in Türkiye fiyatları açıklanmamış olsa da, PlayStation 5 fiyatının ülkemizde diskli sürümle 7 bin TL’yi geçeceği aktarılıyor. PlayStation 5’in disksiz sürümü ise 6 bin TL’nin üzerinde bir fiyat etiketi ile raflardaki yerini alacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol