PlayStation 5’in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

PlayStation 5 2020'de çıkış yapacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Son yılların en gerçekçi ve en iyi oyun deneyimini sunan PlayStation platformu son olarak 4’ncü konsolu ile karşımıza çıkmıştı. Dünyada milyonlarca satan PlayStation 4 yakında rafa kalkacak gibi görünüyor. PlayStation 5’in çıkış tarihi nihayet netleşti.

blank

2019’un başlarında birbirinden farklı haberler ile gündeme gelen ve gelmeye devam eden PlayStation 5 yeni nesil oyun teknolojisi ile karşımıza çıkacak. Oyunları en iyi grafik açılarında oynamamıza olanak sağlayacak olan PS5 ne zaman çıkacağı konusunda sürekli yeni iddialar ile gündemde kendine yer buluyordu. Dün gece yapılan haberler ile yeni oyu konsolunun ne zaman lansmana çıkacağı belli oldu gibi görünüyor.

Altchar’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre PlayStation 5 2020 yılında resmi olarak Sony tarafından tanıtılacak ve yeni nesil oyun konsolunun tüm özellikleri paylaşılacakmış. Habere göre PlayStation 5 2020 yılında tüm dünyada oyuncuların beğenisine sunulacak ve oyunlar daha etkileyici bir hal alacakmış.

Titreşimli geri dönüşlerinde yer alacağı konsol da dokunma hisleri oyunculara daha ileri seviye bir kullanıcı deneyimi sunacak.

PlayStation 5 2020’de çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol