PlayStation 4’ün Firmware 5.53 Güncellemesi Duyuruldu!

PlayStation 4'ün yeni güncellemesi yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Oyun severlere en gerçekçi oyun deneyimini sunan PlayStation konsolları bu sabah yeni bir güncelleme aldı. 5.53 sürüm numaraları güncelleme ile oyunlar daha hızlı ve daha iyi bir görünüme sahip olacak.

Geçtiğimiz ay 5.50 güncellemesi ile birçok iyileştirme eki alan PlayStation 4 platformu, Nisan ayı güncellemesi ile yine bir düzine iyileştirme aldı. 400 MB dosya boyutuna sahip olan 5.53 sürüm güncellemesi ile Sony bir kez daha PlayStation 4 platformu kullanıcılarına sistem performansı düzeltmeleri sunuyor. Bu sabah tüm dünyada indirilebilir olarak yayınlanan güncellemeyi biran önce indirmenizi öneriyoruz. PlayStation 4 platformunda online olarak oyun oynayabilmeniz için 5.53 güncellemesini indirmeniz gerekiyor. Aksi taktir de online olarak oyun oynamaktan mahrum kalabilirsiniz.

Geçtiğimiz ay yayınlanan güncelleme ile konsol platformundaki kütüphanelerde elden geçirilmiş oldu. Kütüphane bölümü Mart ayı güncellemesi ile yeniden düzenlenirken, menü geçişleri arası da hızlandırılmıştı. Bu ayki güncelleme ile de Sony büyük bir değişiklik yapmazken, 400 MB boyutunda bir sistem iyileştirmesi yayınlanmış oldu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol