PlayStation 4’ün 6.50 Güncellemesi Yayınlandı!

PlayStation 4 yeni güncellemesi ile artık İOS cihazlarda oyun oynanabilecek.

Oyunculara en gerçekçi oyun deneyimini sunan PlayStation 4, tüm dünyada milyonlarca adet satmaya devam ederken başarılı konsol yeni bir güncelleme aldığını duyurdu. Güncelleme ile PlayStatoion 4 cihazlar İOS işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletler ile kontrol edilebilecek.

Günümüzde tüm dünyada milyonlarca kullanıcıya sahip olan PlayStation 4, 6.50 güncellemesi aldı. Dün akşam yayınlanan güncellemenin detayları ortaya çıktı. GamingBolt’un yapmış olduğu habere göre Sony sürpriz bir şekilde PlayStation 4 için 6.50 güncellemesini yayınlamış. Güncelleme ile gelen en önemli özellik konsolun İOS işletim sistemine sahip olan telefon ve tabeletlerle kontrol edilebilmesi olmuş. Hatırlayacağınız üzere bir kaç yıldır kullanıcılar yalnızca Xperia Android işletim sistemine sahip olan cihazlar ile konsolu kontrol edebiliyorlardı.

Yardımcı bir uygulama ile PS4 cihazları kontrol edecek olan İOS kullanıcıları App Store’dan PS4 Remote Play adlı uygulamayı indirerek konsolu kontrol edebilecekler. Mfi denetleyicisi olan bir özellik ile İOS işletim sistemine sahip olarak çalışacak olan uygulama, DualShock 4 ile uyumlu olmayacak. Oyuncular yeni güncelleme sayesinde İOS cihazlarda oyun oynayabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol