PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un 4’ncü Sezonu Tamamlandı!

PlayerUnknown's Battlegrounds'un 5'nci sezonu 23 Ekim yani bugün yayınlanacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Günümüzün en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan PlayerUnknown’s Battlegrounds bir yandan deli gibi para basmaya devam ederken diğer bir yandan da kitlesini artırmaya devam ediyor. Oyunun 4’ncü sezonu dün gece itibari ile sona erdi.

blank

Konsol, mobil ve bilgisayar platformunda milyonlarca oyuncuya gerçek zamanlı hayatta kalma dünyası sunan PlayerUnknown’s Battlegrounds yeni sezonu ile yine oyuncularına yeni içerikler sunacak. Şu sıralar tüm platformlarda Cadılar Bayramı temalı etkinlik oynanırken dün gece oyunun 4’ncü sezonu da tamamlandı.

Altchar’ın haberine göre PUBG Corp, PUBG’nin 4’ncü sezonunu tamamlamış ve dün gece itibari ile sona erdirmiş. Geliştirici ekip şu sıralar sezon 5 üzerinde çalışıyor ve oyuncular yeni sezonla birlikte yeni Survivor Pass ve daha pek çok yeniliği beklemeye koyulmuşlar.

Habere göre 5’nci sezonun çıkış tarihi 23 Ekim Çarşamba olarak belirlenmiş. PC platformuna gelecek olan güncelleme ile oyuncular 5’nci sezona erişebilecekler.

PlayStation 4 ve Xbox One platformunda ise 29 Ekim Salı günü 5’nci sezon oyunculara sunulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol