PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.2

Kullanıcı

PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın Karakin Haritası 22 Ocak’ta Test Sunucularına Gelecek!

PlayerUnknown's Battlegrounds 22 Ocak'ta yeni güncellemesini test sunucularına ekleyecek.

Birbirinden farklı sezonlar ile oyuncularına rekabet dolu anlar sunan ve sunmaya devam eden PlayerUnknown’s Battlegrounds bugün yeni bir harita haberi ile gündeme gelmişti. Yeni harita hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Bilindiği üzere günümüzün en çok oynanan oyunları arasında yer alan PlayerUnknown’s Battlegrounds kısaca PUBG 4 farklı harita eşliğinde oynanıyordu. Bu sabah yaptığımız haberler de oyuna yeni bir harita geleceğinden söz etmiş ve bu haritanın kış haritası olan Vikendi’nin yerini alabileceğinden bahsetmiştik. Yeni haritanın oyun içerisine geleceğine dair yeni bir detay daha ortaya çıktı.

PC Games N’in haberine göre oyuna gelecek olan yeni harita Karakin 2×2 boyuta sahip olacakmış. Bilindiği üzere oyunun daha önceki haritaları 100 farklı oyuncuyu bir araya getiriyordu. Yapılan habere göre Karakin, 64 farklı oyuncuyu ağırlayacakmış. Oyuna gelecek olan 6.1 güncellemesi ile karşımıza çıkacak olan Karakin, yapılan habere göre 22 Ocak’ta test sunucularında oyuncuların beğenisine sunulacakmış.

Miramar’ın gergin yapısına ve Sanhok’un temposuna sahip olacağı ifade edilen Karakin haritası dağlık arazisi ile oyunculara adeta çöl temalı bir deneyim sunacakmış.

Yeni harita 22 Ocak’ta test sunucularında olacakmış.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol