PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

6.9

Kullanıcı

PlayerUnknown’s Battlegrounds Türkiye’yi Kasıp Kavuruyor!

PlayerUnknown’s Battlegrounds ülkemizde en çok konuşulan oyun oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

2017’de erken erişim oyunu olarak Steam üzerinde bilgisayar platformu oyuncularına sunulan PlayerUnknown’s Battlegrounds çok geçmeden konsollara ve daha sonra da mobil platforma gelmişti. Yapım 2019’da Twitter üzerinde Türk oyuncular tarafından en çok konuşulan oyun olmuş.

Mobil, konsol ve bilgisayar platformunda deli gibi oynanmaya devam eden PlayerUnknown’s Battlegrounds sık sık güncellemeler ile yenilikler almaya devam ederken oyunla ilgili çarpıcı detaylar da gündeme gelmeye devam ediyor. Ülkemiz oyuncuları tarafından 2019 yılında Twitter üzerinde en çok konuşulan oyun olan PUBG büyük bir başarı elde etmiş.

Bugün gelen haberlere göre yayınlanmasından bu yana 3 yıl geçmesine rağmen PUBG hiç popülaritesini kaybetmemiş, tam tersine adından söz ettirmeye devam ediyormuş. Türkiye’de Twitter üzerinde en çok konuşulan oyun olan PUBG başarılı gidişatına devam ediyormuş.

Ülkemiz oyuncuları tarafından Twitter üzerinde konuşulan diğer oyunlardan söz edecek olursak, Riot Games’in oyunu League og Legends ikinci sırada, Valve’in oyunu olan Counter Strike ise üçüncü sırada yer alıyormuş. Dördüncü sırada ise 100 milyondan fazla satan GTA serisi yer alıyormuş.

Bu yıl Türkiye’de Twitter’da en çok konuşulan oyunlar:

  • PlayerUnknown’s Battlegrounds
  • League of Legends
  • Counter-Strike
  • Grand Theft Auto
  • FIFA

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol