PlayerUnknown’s Battlegrounds & Point Blank Turnuvası 23 – 24 Eylülde Başlıyor!

PlayerUnknown's Battlegrounds & Point Blank ortak bir turnuvada buluşuyor. 23 Eylül de PUBG turnuvası, 24 Eylülde Point Blank turnuvası ile rekabet dolu maçlar bizleri bekliyor.

Bugün sizlere PlayerUnknown’s Battlegrounds anlık olarak oyuncu sayısının 1.30 milyona ulaştığını duyurmuştuk. Yayınlandığı günden bu yana herhangi bir indirime girilmeden satışları gerçekleştirilen PUBG, Dota 2’nin rekorunu paramparça ederek Steam de ki liderliği tekrar göğüsledi.

Son ayları en başarılı oyunu olan PUBG, global anlamda milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başararak büyük bir çıkış patlaması yaptı. CS:GO ve Dota 2 gibi Valve’nin en kaliteli oyunlarını bile geride bırakan PlayerUnknown’s Battlegrounds uzun süredir Steam de ki liderliğini koruyor.

MMOFPS oyunları arasında yer alan Point Blank, PUBG kadar olmasa da oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor. FPS oyun severlerinin heyecan içerisinde oynadığı ve bol aksiyonlu çatışma sahneleri ile diğer FPS oyunlarından ön plana çıkan Point Blank milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor.

Yayıncılığını Nfinity Games’in yaptığı PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Point Blank 23 – 24 Eylül tarihlerinde ortak bir turnuvada buluşuyor.

PUBG, geçtiğimiz günlerde resmi Türkiye web sitesini açtığını duyurmuştu. Bugün verilen bilgiler ile 23 Eylül tarihinde yapılacak olan turnuva PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın Türkiye’de yaptığı ilk turnuva olacak. Ayrıca bu turnuvada tanınmış birçok yayıncı yarışmacılar da yer alacak. PlayerUnknown’s Battlegrounds Tam Game Türkiye Şampiyonası’nda toplam 50.000 TL ödül sahiplerini bulacak.

Point Blank  24 Eylül’de düzenleyeceği turnuva ile  ülkemizi PBIC’de temsil edecek olan Milli takımımızı belirleyecek. PlayerUnknown’s Battlegrounds(PUBG) ve Point Blank turnuvası 23 – 24 Eylül tarihlerinde, İstanbul Fulya’daki Yapı-Endüstri Merkezi(YEM)’nde gerçekleştirilecek. Bu turnuva PUBG’nin Türkiye’de ki ilk turnuvası olma özelliği taşımakta.

Turnuva sonunda oyuncuları sürpriz ödüller bekliyor olacak. Oldukça rekabet dolu bir turnuva ortamı bizleri bekliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol