PlanetSide Arena

MMOFPS
Takip Et
9.3

Mükemmel

7.1

Kullanıcı

Planetside Arena 2019’un Yazına Ertelendi!

Planetside Arena ikinci kez ertelendi ve 2019'un yaz ayına ertelendi.

PlayStation 4 ve PC platformu için geliştirilen Planetside Arena hatırlayacağınız üzere 29 Ocak’ta lansmana çıkacaktı. Daha sonra 26 Mart’a ertelenen yapım, ne yazık ki geçtiğimiz gün ikinci kez ertelendiğini oyuncularla paylaştı ve ön sipariş eden oyunculara paralarını iade etti.

250’ye 250 olarak gerçek zamanlı maçlar yapacağımız Planetside Arena ile 500 farklı gerçek oyuncu yer alacak. Günümüzün en çok oynanan modu olan battle royale’e sahip olarak oyunculara sunulacak olan Planetside Arena geçtiğimiz gün ön sipariş eden oyuncuların paralarını iade etti. 2019’un yaz aylarına ertelenen yapım PlayStation 4 ve PC platformu oyuncuları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Daybreak Game Company tarafından geliştirilen ve oyunculara sunulacak olan yapım, MMO anlamında en kalabalık oyun olacak.

Fantastik bir oynanışa sahip olan yapımda birbirinden farklı silah modellerini kullanabilecek ve gerçek zamanlı çatışmalara dahil olabileceğiz. Kendine has yapısı ile farklı bir hayatta kalma oyunu olacak olan yapım, diğer oyunların aksine 100 yerine 500 farklı oyuncuyu karşı karşıya getirecek.

Şu sıralar Apex Legends ortalığı kasıp kavururken 25 milyondan fazla oyuncu kitlesi ile hızla yükselişe geçti.

Daybreak Game Company imzalı Planetside Arena 2019’un yaz ayında yayınlanacak.

Duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol