Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Phasmophobia’ya Özel Zorluk Ayarı Eklenecek

Phasmophobia, 2020'de piyasaya sürülmesinden bu yana korku topluluğunun temel taşı oldu ve geliştirici oyunu desteklemeyi bırakmadı.

Phasmophobia gibi oyunlar, korku oyunu sevmeyen oyuncuları bile kendisine çekmeyi başardı. Oyun oldukça korkutucu ancak oyunun odak noktası esas olarak soruşturmalar ve ekip çalışmaları. İlk etapta oyunu bu kadar popüler yapan şey büyük ölçüde buydu.

Steam‘deki en son “Geliştirme Güncellemesi” gönderisine göre, stüdyo Phasmophobia için bir sonraki büyük güncellemeyi hazırlamaya başladı ve bu gerçekten en önemli güncellemelerden bir tanesi olacak. İlk olarak, oyuncular yakında her turun zorluğunu kişiselleştirme yeteneğine sahip olacak. Tüm seçenekler tek tek özelleştirilebilecek. Ayrıca lanetli eşyaların ne olacağını ve haritada kaç tane olacağını özelleştirmek de mümkün olacak.

Phasmophobia Özel Zorluk Ayarları

Phasmophobia

Lanetli eşyalar geçen yıl Phasmophobia‘ya eklendi ve her soruşturmaya biraz fazladan bir adım ekledi. Her haritanın başlangıcında, belirli bir konumda bir eşya ortaya çıkar. Bu eşyayı kullanmak, hayaletin nerede olduğuna dair ipuçları verebilir veya paranormal bir olay meydana getirme, hatta hayaleti tamamen çağırma potansiyeline sahip.

Bir sonraki büyük güncellemede ayrıca yeni bir seviye olacak ancak bazıları bunun tamamen yeni bir harita mı yoksa Asylum seviyesinin yeniden çalışması mı olduğunu merak ediyor olabilir. Oyunun Wiki sayfasına göre, temelde her ikisinin bir karışımı olacak.

Geçen Ekim’de Cadılar Bayramı için tam zamanında yayına giren Maple Lodge Camp Side‘dan bu yana yeni bir Phasmophobia haritası görmüyorduk. Genel olarak, güncelleme ilgi çekici olacak. Bununla birlikte, geliştiricinin bunun bir “devam eden çalışma” olduğunu söylediğine dikkat etmelisiniz, bu nedenle güncelleme yayınlanmadan önce değişiklikler yaşanması da muhtemel.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.