Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Phasmophobia’nın 2022 Yol Haritası Açıklandı

Phasmophobia geliştiricisi Kinetic Games, 2022 yol haritasını açıkladı; Oyuna özel zorluk seçenekleri ve yeni haritalar gibi büyük güncellemeler yapılacağını onayladı.

Phasmophobia‘nın geliştiricisi Kinetic Games, özel zor ayarların eklenmesi de dahil olmak üzere büyük 2022 güncellemelerinin yol haritasını açıkladı. Bağımsız hit, son birkaç yılın en popüler kooperatif korku oyunlarından biri oldu ve 2020’nin yayınlanmasından bu yana, Tarot kartları ve çağırma çemberleri gibi yeni özellikler ekleyen güncellemeler ile gelişmeye devam etti.

Phasmophobia, 1-4 oyuncuya hayaletli yerleri keşfetme ve hayalet aktivite kanıtlarını ortaya çıkarma görevi veren bir yapım. Çevrimiçi işbirliğine dayanan oyun, ilk yayınlandığında çeşitli araçları, özellikleri ve korkularıyla kullanıcıları büyüledi ve geliştiricisi ayrıca düzenli düzeltmeler, yamalar ve güncellemeler üzerindeki şeffaflık ile hayranlarını etkiledi. Bu ayın başlarında, oyun yalnızca Voodoo bebekleri gibi ögeleri içeren Lanetli Mülkler güncellemesini değil, aynı zamanda tatil sezonu için zamanında Phasmophobia’ya katılan ürkütücü bir Noel Baba hayaletini de tanıttı.

Phasmophobia, 2022 Yılında Birçok Güncelleme Alacak

Phasmophobia

Phasmophobia‘nın 2022 planlarından bazılarını paylaşan Kinetic Games, oyunun bazı önemli güncellemelerini detaylandıran bir yol haritası yayınladı. Hayranlara oyunu oynadıkları için teşekkür eden Kinetic, bir VR yeniden çalışmasının yanı sıra, kullanıcıların av süresi, hava durumu ve hayalet etkileşim oranı dahil olmak üzere özel zorluk seçenekleri de bekleyebileceğini açıkladı. İki parçalı bir ilerleme güncellemesinin parçası olarak oyuncular ayrıca yeni animasyonlar, ekipman ve zorluklar bulacak.

Zorluğu artıran Kabus Modu, perili kamp alanı gibi yeni haritalar ve İkizler de dahil olmak üzere yeni hayalet türlerinin eklenmesiyle 2021 Phasmophobia için iyi bir yıl oldu. Yeni özelliklerin ve içeriğin tanıtılması, oyunun taze kalmasına yardımcı oldu ve geliştiricinin oyun hatalarını keşfetme ve düzeltme konusundaki kararlılığı oyuncuları memnun etmeye devam edecek. Oyuna Steam‘den ulaşabilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.