Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Phasmophobia’nın En Büyük Güncellemesi Yayınlandı

Phasomophobia güncellemesi Ascension, yeni ilerleme sistemi, ekipman yükseltmeleri, yeni kanıt türleri ve bir Foton ses sistemi ile oyunu baştan aşağıya değiştirdi.

Phasmophobia Ascension güncellemesi, çok uzun zamandır bekleniyordu. Bu güncelleme ile oyun baştan aşağıya yenilendi. Türün son yıllarda popülerliğinin artması ve Demonologist, Devour, Pacify, Labyrinthine, The Outlast Trials, The Blackout Club ve çok daha fazla oyun çıkması ile rekabetin yükselmesiyle, bu güncelleme hoş bir sürpriz oldu.

Phasmophobia 0.9.0.0 güncelleme notları, oyunun şimdiye kadarki en büyük revizyonu oldu. Resmi olarak Ascension olarak adlandırılan bu büyük güncelleme, tamamen yeni bir ilerleme sistemi getirdi, oyundaki her eşya için ekipman yükseltmeleri ekledi, oyunun eğitimini sıfırdan ele aldı ve oyundaki genel performansı iyileştirmek için tüm deneyimi Unity motorunun yeni sürümüne taşındı.

Phasmophobia 0.9 Güncelleme Notları

Phasmophobia'nın En Büyük Güncellemesi Yayınlandı

Yeniden ele alınan ilerleme sistemi, elde edilecek çok sayıda yeni yetenek kilidi açmanıza olanak sağlayacak ve prestij için seviyenizi sıfırlamak için bir prestij sistemi içerecek. Daha önce oyunu oynadıysanız, prestij 1 ile oyuna başlarken, yeni oyuncular prestij 0 ile oyuna başlayacak. Ayrıca tüm hedefler, görevler ve görevler için ödüller “büyük ölçüde” artırıldı.

Ekipmanlarınız artık üç kademede yükseltilebilecek. Bu iyileştirmelerin kilidini açmak pahalı olacak ancak bir kez sahip olduğunuzda, sonraki her aşamanın bir sözleşmeye getirilmesi aynı maliyete sahip olacak. Bunun neden olacağı daha geniş katmanları hesaba katmak için belirli ekipman türleri yeniden adlandırıldı; Kibrit Kutusu ve Çakmaklar artık “Ateşleyici” kategorisine girerken, Leke Çubukları ve Buhurdan “Tütsü” kategorisinin bir parçası olacak.

Çeşitli ekipman ve kanıtlar yeniden dengelendi veya elden geçirildi. DOTS’a özel bir ilgi gösterildi; DOTS projektöründe görünen maliyetin yinelenen klonları yerine, artık onu kullanan hayaletlerin geçici olarak kızılötesi ışıkla kısa bir süre görülebilecekleri bir durumda göründüklerini ve en yakın oyuncuya doğru yürüdüklerini göreceksiniz.

Özel olarak inşa edilmiş bir depoda yeni bir eğitim görevi, size her bir öğe türünü nasıl etkili bir şekilde kullanacağınızı daha iyi öğretmeli ve oyunun en iyi nasıl oynandığına dair bazı genel ipuçları verecek. Oyun içi ses sistemi, kaliteyi artırması ve sesli sohbet gecikmesini azaltması gereken Photon ses aracıyla değiştirildi. Devasa Phasmophobia güncellemesinin tüm ayrıntılarını buradan okuyabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.