Phasmophobia İçin Yılbaşı Güncellemesi Duyuruldu

Popüler bağımsız korku oyunu Phasmophobia için Yılbaşı güncellemesi, diğer bazı ürkütücü ögelerle birlikte Summoning Circles'ı da oyuna ekleyecek.

Popüler bağımsız korku oyunu Phasmophobia, yaklaşan Yılbaşı güncellemesinin bir parçası olarak oyuna çağrı eşyaları ekleyecek.

İngiliz bağımsız geliştirme stüdyosu Kinetic Games tarafından 2020’de erken erişim Steam oyunu olarak piyasaya sürülen Phasmophobia, oyuncuların belirli yerlere musallat olan hayaletleri tanımlayarak sözleşmeleri tamamlamaları gereken tek ve çok oyunculu bir araştırmacı korku oyunu.

Phasmophobia

Phasmophobia Yılbaşı Güncellemesi

Oyunun piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra, bağımsız oyun, popüler YouTube ve Twitch yayıncılarının ilgisi sayesinde Steam listelerinin en üstüne hızla yükseldi. Phasmophobia’nın popülaritesi kısa süre sonra kısmen oynanışı, stili ve temaları nedeniyle 2020’deki The Game Awards’da En İyi İlk Oyun ödülünü kazandı.

O zamandan beri oyun, yeni hayaletler, genel hata düzeltmeleri ve YZ iyileştirmeleri dahil olmak üzere tek geliştiricisinden sürekli güncellemeler almaya devam etti. Gelecekteki güncellemelerini daha da geliştirmek için, geliştirme ekibi nihayet bu yılın haziran ayında yalnızca bir kişinin ötesine geçti.

PCGamesN tarafından bildirildiği üzere, Phasmophobia’nın Yılbaşı 2021 güncellemesi, çağırma çemberleri şeklinde ürkütücü yeni bir eklenti sunacak. Bu özellik, oyunun Trello’daki resmi geliştirme panosunda, şu anda geliştirilmekte olan küçük bir güncelleme olarak etiketlenen “Christmas [REDACTED] Update” altında tespit edildi.

Liste, bir “Çağırma Çemberi”, “İşkence Edilmiş Vudu Bebeği” ve “[ÇIKARTILMIŞ]” başlıklı diğer iki ögeyi içeren yeni Lanetli Mülkler için dört ek eşya ekleyecek. Bununla birlikte, yeni Ouija Tahtası soruları ve açıklanmayan bazı yenilikler de ekleyecek.

Ekim ayının başlarında Phasmophobia, hayranlarının eğlenmesi için daha zor bir zorluk, yeni harita ve tanımlanacak birkaç yeni hayalet dahil olmak üzere çeşitli yeni içerikler ekleyen Kabus güncellemesi aldı. Geliştiriciler, çağırma çemberi özelliği hakkında ayrıntılı bilgi vermemiş olsa da, söz konusu Lanetli Mülkiyetin tanıtımları, oyuncuların çemberi etkinleştirdikten sonra işaretli alanda bir hayaleti ortaya çıkmaya zorlayabileceklerini gösterdi.

Çağırma çemberinin haritalarda rastgele görünen bir eşya mı yoksa oyuncunun teçhizat olarak elde edebileceği bir şey mi olacağı belirsiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol