Phantomage 155 Ülkede Aynı Anda Yayınlandı!

Phantomage mobil platform için yayınlandı.

Dünyanın önde gelen mobil oyun geliştiricilerinden birisi olan Netmarble Games yeni mobil oyunu olan Phantomage’i tüm dünyada aynı anda yayınladı.

Mobil macera RPG türü oyun olarak yayınlanan Phantomage dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi olan Netmarble imzası ile geliştirildi. Zengin İnkandinav mitolojisinden ilham alan oyun tüm platformlarda ücretsiz olarak yayınlandı. Çin dışında 155 farklı ülkede yayınlanan yeni macera rol yapma oyunu zengin içeriği ile milyonlara ulaşacak.

Phantomage’de oyuncular genç ve cesur bir Valkyrie olan Astrid’i takip edecekler. Astrid, kendisini esaretten kurtarmak için tanrılara meydan okuyan annesini, çılgın tanrı Odin’in pençelerinden kurtarmak için bir yolculuğa çıkarak aksiyon dolu atmosfere giriş yapacak. Astrid bu yolcuğa dört farklı karakter ile çıkacak. Midgard topraklarında seyehat ederken tehlikeli ve zorlu yollardan geçecek düşman canavarlar ile savaşarak ilerleyeceğiz.

PvP özelliklerinin de yer aldığı oyunda farklı kamera açıları ve klask tur bazlı RPG mücadeleleri yer alacak. Kolsol kalitesindeki grafikler ile zorlu bulmacalar ve çok daha fazlası bizleri bekliyor olacak.

Netmarble Bölüm Direktörü Jung-ho Lee oyunla ilgili şöyle konuştu:

“Bu yepyeni oyunumuzda Netmarble’daki Phantomgate yaratıcı ekibi oyuncular için kendilerine yakın bulacakları karakterlerin yer aldığı keyifli bir hikaye sunmayı amaçladı. Takipçilerin Netmarble oyunlarında görmeye alıştığı ayrıntılı oyun mekaniği, mobil cihazlarda sunulan en iyi oyun içi grafiklerden bazıları ile zenginleştirildi. Astrid’in – ve oyuncuların – maceralarını hayata geçirmeyi ve oyunun gelecekteki güncellemeleri ile birlikte bu macerayı geliştirmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Oyun içerisinde çeşitli etkinlikler ile süpriz hediyelerde yer alacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol