PES 2020’nin Demosu 30 Temmuz’da Yayınlanacak!

PES 2020'nin demo tarihi duyuruldu.

Geçtiğimiz ay E3 2019’da duyurulan eFootball PES 2020 bu yıl oyunculara kusursuz bir futbol deneyimi sunacak gibi görünüyor. Steam’de ön siparişlerde yer alan oyun yakında demo sürümünü hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncuları ile buluşturacak.

10 Eylül 2019’da lansmana çıkacak olan eFootball PES 2020 bünyesinde dünyanın önde gelen kulüplerine ve oyuncularına yer verecek. Farklı oyun modlarına da sahip olarak hem gerçek zamanlı hem de tek oyunculu bir oynanış türü sunacak olan yapımda oyuncular emsalsiz bir gerçekçi yapı ile karşılaşacaklar.

Hafta sonu Realsport101’in yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre eFootball PES 2020’nin demosu 30 Temmuz’da yayınlanacakmış. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için yayınlanacak olan demo bünyesinde 14 farklı takıma yer verecek. Oyuncular bu 14 takımı seçebilir ve defalarca maçlar yapabilirler. Universidad de Chile, Colo-Colo, FC Barcelona, Sao Paulo, Palmeiras, , Vasco da Gama, Boca Juniors, Sport Club Corinthians Paulista, Flamengo, Arsenal FC ve River Plate olarak duyuruldu.

Oyuncular demo sürümde çevrimiçi olarak da gerçek oyuncular ile maçlar yapabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol