Neverwinter

MMORPG
Takip Et
8.5

Çok iyi

7.5

Kullanıcı

Perfect World Oyunları Yaz Etkinliklerine Hazır, Aralarında Star Trek Ve Neverwinter Da Var

Perfect World oyunları yaz temalı etkinliklere hazırlanıyor.

Perfect World, birden fazla oyunu için yaklaşmakta olan yaz etkinliklerine hazırlanıyor. Neverwinter, Star Trek Online, Champions Online, PWI, Forsaken World ve Swordsman oyuncuları Haziran ve Temmuz ayları boyunca özel tematik etkinliklere katılabilecekler. Her oyunda kendine özgü bir etkinlik yer alacak ve katılımcılar şahane ödüller kazanma fırsatı yakalayacak.

Her oyun için ayrı bir program yayınlayan Perfect World’ün yaz etkinlikleri için aşağıda yer alan başlıklara göz atabilirsiniz.

Star Trek Online

8 Haziran ve 20 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan Lohlunat Festivali, Playstation 4, Xbox One ve PC oyuncularının katılımına açık olacak.

Star Trek kaptanları, evreni karanlık güçlerden kurtarma çabalarına kısa bir ara verip, dinlenme fırsatı yakalamak için Risa’nın eğlenceli alemlerine akabilecekler. Her sene düzenlenen festival kapsamında lüks içerikler barındıran Summer Resort’u keşfe çıkabileceksiniz. Surf yaparak petler, kostümler, powerboard’lar ve Lohlunat Ödül Kuponları kazanabileceksiniz. Konsol oyuncuları bu kuponlar sayesinde Vorgon Xyfius Heavy Escort [T6] alabilecekler. PC oyuncuları ise yeni Vorgon Ryn’Kodan Carrier [T6] kazanma şansı yakalayacaklar. Ayrıca PC oyuncuları “Biathlon” etkinliğine katılarak kaykay ve surf maceralarına çıkabilecek.

Neverwinter

20 – 27 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan Koruyucunun Jübilesi etkinliği Playstation 4, Xbox One ve PC platformlarına açık olacak.

Oyunun 4. yıl dönümünü kutlamak için konfetiler, havai fişekler ve dekorasyon malzemeleri ile donatılacak olan Neverwinter şehri, yaza muhteşem bir başlangıç yapacak. kılıç Sahili boyunca görevlere çıkıp ödüller kazanabileceksiniz. Görevler sayesinde Jubilee Unicorn, Shadow Dragon Throne, Firebreathing ifadesi veya Great Hall mobilyaları kazanma şansınız bulunuyor. Lord Neverember, şehrin bütün kahramanlarını etkinlik boyunca dağıtacağı ödüller ile teşvik edecek.

6 – 27 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan Yaz Festivali etkinliği, Playstation 4, Xbox one ve PC platformundaki oyuncuların katılıma açık olacak.

Her yıl düzenlenen etkinlikte olduğu gibi bu yıl da sahilde bir araya gelecek olan oyuncular güneş tanrıçası Sune için ayin yapacaklar. Oyuncular bu ritüele Yaz Festivali, Troll Fight, Water Battle ve popüler spor Sahha için düzenlenen etkinliklere katılarak katkıda bulunabilecekler. Mağazaya Fungal Flail Snail ve Summer Flail Snail binekleri ve Sit and Relax ifadesi ödül olarak eklenecek. Favor of Sune kuponları sayesinde, mağazadaki özel yaz ödüllerini alabileceksiniz.

Champions Online

29 Haziran ve 14 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan Vatansever Kutlaması etkinliği oyuncuların katılımına açık olacak. Kanada Günü ve Bağımsızlık Günü kutlamaları kapsamında, ülkenizi temsil etme şansı yakalayacaksınız. Rew Winter Alert için sıraya girecek olan oyuncular, düşmanı etkisiz hale getirmeye çalışacak. Zafer elde eden oyuncular, Vatansever Jetonları kazanabilecek. Bu jetonlar ile Orbiting Stars Aura, ABD ve Kanada Bayrağı, Athletics ve Acrobatics ve de Valiant Emote sahibi olabileceksiniz.

Perfect World International

Perfect World International ‘da yaz ayları boyunca düzenlenecek etkinlikler ile oyunculara stres atma olanakları da verilecek.

Area 52 (28 Haziran – 12 Temmuz)

Perfect World, tuhaf yaratıklar tarafından istila edilmiş durumda. Oyuncular, iki hafta boyunca arkadaşlarıyla birlikte bu yaratıkları avlayarak Homestead’leri için özel bir heykelin sahibi olabilir.

Geri Dönen Patron Etkinliği (19 – 23 Haziran)

Oyunun en zorlu patronları geri dönüyor. Bu patronları öldürerek düşük seviye Dragon Orb’lar, mühürlü flyer’lar ve çok daha fazlasını kazanma şansınız mevcut.

Wraith Hunters (5 – 19 Temmuz)

Oyuncular, beş patrondan herhangi birini öldürerek Perfect World’deki temel sınıf şehirlerde bulunan Wraith Hunter NPC’lerinden bir görev alabilirler. Ödüllerin arasında War Avatar Pack S ile takas edebileceğiniz bir Wraith Hunter’s Insignia da bulunacak.

Tsuchun’un Hazinesi (14 – 28 Haziran)

Bu görevi kabul eden istekli ve hırslı oyuncular, bir hazine haritası alarak Tsuchun’un Hazinesi’nin yerini tespit edebilecekler. Harita, oyuncuları topraktan çıkardıkları vakit türlü hediyeler kazanabilecekleri gizli hazinelere yönlendirecek.

Piñata Patronları (17 – 21 Temmuz)

Özel patronları yenerek Giant Festival Coin’leri kazanıp bunlarla aralarında Mirage Celestones, Socket Stones, Bronze Guardian Charms, Bronze Spirit Charms, Hyper EXP Stones, Fantasy Fruit ödüllerinden dilediğinizi seçebileceksiniz.

Swordsman

Jianghu Turnuvası 2. Sezonu (Başlangıç: 8 Haziran)

Swordsman’in PvP turnuvasının ikinci sezonu, oyuncuların Jianghu tarihinin en iyi kılıç ustalarından biri olduklarını kanıtlayabilmeleri için arenaya çıkmalarına olanak verecek.

Swordsman “Divinity” İçerik Güncellemesi (22 Haziran)

Oyunun en son güncellemesiyle birlikte yeni seviyeler, yeni haritalar, yeni oluşumlar ve yeni silahlar eklenecek. Oyuncular, Jianghu dünyasında yeni kutsal güçlerini keşfetme şansı bulacak.

Zindan Maratonu 3. Sezonu (29 Haziran – 26 Temmuz)

Üçüncü yılına giren Swordsman, en çok zindanı kimin ziyaret edebileceğini görmek için bir yarışma düzenleyecek. Oyuncular, oluşumları tamamlayıp puan ve özel ödüller kazanarak oyunun liderlik panosuna isimlerini yazdırabilecekler.

3. Yıldönümü Kutlaması (6 Haziran – 7 Temmuz)

Swordsman’in üç yaşına basması şerefine, bu yıl bir dizi özel forum etkinliği ve ödülle üçüncü yıl dönümünü kutlamaya hazırlanacak.

Forsaken World

6. Yıldönümü Kutlaması (1 – 30 Haziran)

Forsaken World’ün 6. yıl dönümünü ay boyunca düzenlenecek olan özel etkinliklerle kutlayabileceksiniz. GM’lerin katılacağı Saklambaç etkinlikleri, özel eşyaların dağıtılacağı çekilişler ve oyunun fan eserlerinin bir gösterimi ay boyunca farklı zamanlarda yer alacak.

Yaz Oyunları (7 Ağustos – 1 Eylül)

Forsaken World, tarihinde ilk kez bir Yaz Oyunları turnuvasına ev sahipliği yapacak. Sunucular, nefes kesen ödüllerin sahibi olmak için bir dizi haftalık yarışma kapsamında birbirleriyle karşı karşıya gelecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol