Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Perdigital – Turkmmo İşbirliğiyle Hediye Yağmuru

Metin2 EP, Legend Online Elmas, LoL RP, Knight Online Cash gibi pek çok e-pin; Fifa 17, Battlefield1, Overwatch, Nba 2k17 gibi popüler PC oyunlarına ait Cd Keyler ve Steam cüzdan kodu satışı yapan Perdigital, Turkmmo takipçilerine özel  hediyeler dağıtıyor.  Bu etkinliğe katılmak için ise basit birkaç işlem yapmak yeterli.

HEDİYELER ŞU ŞEKİLDE;
1 kişiye  Razer Tartarus Chroma Oyuncu Klavyesi ( 400 TL Değerinde )
1 kişiye  Fifa 17 PC CD Key – (112,90 TL değerinde)
1 kişiye 1.325 Metin2 EP (125 TL değerinde)
1 kişiye  475 Metin2 EP (50 TL değerinde)
3 kişiye  190 Metin2  EP (25 TL değerinde)
1 kişiye  3.620 LoL RP (64 TL değerinde)
1 kişiye  1.780 LoL RP (32 TL değerinde)
3 kişiye  840 LoL RP (16 TL değerinde)
2 kişiye Turkmmo bardağı

Turkmmo – Perdigital Etkinliğine katılmak için;

1- Facebook gönderisini “HERKESE AÇIK” olarak profilinizde paylaşmanız gerekiyor.

Facebook gönderisi için TIKLAYINIZ.

2- BURAYA TIKLAYARAK Perdigital.com`a üye olmanız gerekiyor,

3- Son olarak BURAYA TIKLAYARAK Etkinlik Katılım Formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

turkmmo perdigital afiş

 

Etkinlik Detayları
Perdigital  Etkinliği 16 Mart Perşembe Saat: 13.00′ da son bulacaktır. Bu süreçten sonra yapılan kayıtlar dikkate alınmayacaktır. Etkinliğin açıklanma süresi, etkinliğe gelen talebe göre değişebilir. Kontroller tamamlandıktan sonra etkinliği Youtube, Facebook ve portalımızdan açıklayacağız. Yapacağımız çekilişte 14 asil talihli ve 14 yedek talihli seçeceğiz.

Not: Facebook gönderisini “HERKESE AÇIK” şekilde paylaşılmaması durumunda kontrollerimiz sırasında paylaşımınızı göremeyeceğimiz için sizi etkinlik dışında bırakmak zorunda kalacağız. Katılım sırasında doğru bilgi vermeyen ya da katılım şartlarını yerine getirmeyen takipçilerimiz ödül kazanamazlar.

Kazandığınız ödüller nasıl teslim edilecek?
Yapılacak çekiliş sonrası kazanan talihliler arasından gerekli şartları yerine getirenlerin, başvuru formunda belirttikleri referans numarasına ait Perdigital.com hesabına Fifa 17 Origin CD Key,  Metin2 EP kodları ve Lol RP kodları 24 saat içerisinde tanımlanacaktır.  Diğer ödüller ise email ile gereken bilgiler alındıktan sonra teslim edilecektir. Kargo ücreti Turkmmo.com tarafından karşılanacaktır. Bu yüzden katılım formunu doldururken doğru bilgiler girmeye özen gösteriniz.

Perdigital güvenilir mi?
1,5 seneyi aşkın bir süredir kullanıcılarına hizmet veren Perdigital.com, güvenlik ve memnuniyet konusunda son derece hassas.
Kullanıcılarının site içinde yaptığı tüm işlemleri (üyelik, satın alma gibi) SSL sertifikası ile koruyan Perdigital, ödeme kanalları arasında yer alan kredi kartı seçeneğini tercih eden kullanıcılarını, Türkiye’nin önde gelen ödeme kuruluşlarından PayU firmasının ortak ödeme sayfasına yönlendiriyor ve ödeme işlemi 3D secure güvenli ödeme sistemi ile gerçekleştiriliyor. Ayrıca kredi kartı bilgileriniz de kesinlikle saklanmıyor!
Aynı zamanda Peridigital.com, satışını yapmakta olduğu tüm ürünleri direkt olarak üretici firmalardan veya yetkili satıcılardan tedarik ederek, bu firmaların güvencesiyle kullanıcılarına sunuyor. Bu sayede hem kodlarla ilgili herhangi bir problem yaşanma ihtimalini hemen hemen sıfıra indirirken, olası sorunlarda doğrudan firmalarla iletişime geçerek, sorunun en hızlı şekilde çözülmesini sağlıyor.

Perdigital.com’da hangi ödeme kanalları var?
EFT/havale, kredi kartı, İninal kart ve mobil ödeme seçenekleriyle alışveriş yapma imkanını kullanıcılarına sağlayan Perdigital, İninal kartla yapılan alışverişlerde komisyon farkı almıyor. Kredi kartı ile yapılan 50 TL ve üzeri alışverişlere 12 aya varan taksit imkanı sunan Perdigital.com’dan yapacağınız 20 TL ve üzeri alışverişlerinizde Hopi Paracıklarınızı da kullanabildiğinizi belirtmek isteriz.

 

GÜNCELLEME

 

Turkmmo olarak Perdigital işbirliğiyle yaptığımız etkinliğimiz sonuçlandı. Başvuru formunda belirttiğiniz referans numarasına ait Perdigital.com hesaplarınıza Fifa 17 Origin CD Key,  Metin2 EP kodları ve Lol RP kodları 24 saat içerisinde tanımlanacaktır. Diğer ödüller e-posta yoluyla gereken bilgiler alındıktan sonra kargo ile teslim edilecektir. Çekiliş sonucu belirlenen asli kazananların ve yedek talihlilerin listesi aşağıdaki gibi;

Asli Kazananlar

 1. Ali Abukan / Razer Tartarus Chroma Oyuncu Klavyesi
 2. Ahmet Arif Türkeş / Fifa 17 PC CD Key
 3. İdris Armut / 1.325 Metin2 EP
 4. Emirhan Bayraktar / 475 Metin2 EP
 5. Mehmet Atasoy / 190 Metin2  EP
 6. Tayyip Bektaş / 190 Metin2  EP
 7. Alperen Esmer / 190 Metin2  EP
 8. Kadir Doğu / 3.620 LoL RP
 9. Tayfun Türkmen / 1.780 LoL RP
 10. Çağan Şimşek / 840 LoL RP
 11. Onur Balcı / 840 LoL RP
 12. Furkan Koç / 840 LoL RP
 13. Burak Killi / Turkmmo Bardağı
 14. Fatih Arık / Turkmmo Bardağı

Yedek Talihliler

 1. Kerem Kendir
 2. Faruk Akdemir
 3. Ata Türkdoğan
 4. Eren Can Yalçın
 5. Tunahan Çoban
 6. Görkem Besimoğlu
 7. Halil İbrahim Boztaş
 8. Abdullah Aras
 9. Ahmet Çelebi
 10. Özcan Sarıoğlu
 11. Emre Koyuncu
 12. Emircan Aydoğdu
 13. Burak Dündar
 14. Osman Doksanbir

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

3 Yorum

 1. erkan6868

  kendi filesimizi kulanabiliyozmu

  0
  0
  Cevap
  • Abdullah Alkan

   Evet

   0
   0
   Cevap
 2. ruyws

  ghduya

  0
  0
  Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.