God of War Ragnarok Thor’un Görüntüsü Yayınlandı

PS5 için özel olarak çıkarılacak olan God of War: Ragnarok oyununun karakter görselleri yayınlandı.

God of War Ragnarok’un geçtiğimiz günlerde Playstation Showcase’deki büyük gösterisinin ardından geliştirici Sony Santa Monica, bazı ana karakter çizimlerini yayınladı.

Sanat yönetmeni Raf Grassetti, Kratos, Atreus, Thor, Tyr ve Angrboda gibi Ragnarok’un ana karakterlerinin resimlerini yayınladı. Rangarok’da solak olan Thor, Marvel Sinematik Evren’deki Chris Hemsworth’un canlandırdığından farklı bir görünüşe bürünüyor. Opie’yi Sons of Anarchy’de oynayan Ryan Hust seslendiriyor. Christopher Judge tekrardan Kratos’u seslendirmek için geri dönerken, Sunny Suljic bir kez daha Atreus’u seslendirecek. Laya DeLeon Hayes, Angrboda’yı, Ben Prendergast ise Tyr’ı canlandırıyor.

God of War Ragnarok Karakter Çizimleri

god of war ragnarok

Marvel Sinematik Evren’de son filme kadar Thor tanrısal varlık olarak tasarlanmış ve Chris Hemsworth’un oyunculuğu ile daha yakışıklı fit ve çekici biri olarak canlandırılmıştı. Ancak God of War için tasarlanan Thor karakteri İskandinav tarihine ve inanışına daha uygun bir şekilde karşımıza çıkacak. Daha şişman daha heybetli daha savaşçı gibi görünen karakter filmlerin aksine solak olarak görünüyor.

Diğer karakter tasarımları şu şekilde;

2022’de çıkacak olan GoW ilk oyuna kıyasla daha fazla keşfedilecek alan içeriyor. 2018’de çıkan seride dokuz diyarın altısını gezme imkanı sunarken bu oyunda Vanaheim, Svartalfheim ve Asgard dahil tüm diyarları görebileceğiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol